Meble pokojowe

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Re: Meble pokojowe

Postprzez margarete.cormier » Pn, 9 mar 2020, 23:37

Musisz znaleźć to co najbardziej Ci się podoba. Nikt tej decyzji nie podejmie za Ciebie.
margarete.cormier
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn, 9 mar 2020, 21:43
Lokalizacja: Strawczyn

Re: Meble pokojowe

Postprzez kinia89 » Pt, 2 paź 2020, 03:55

Powiem wam, że przejrzałam ostatnio kilka sklepów meblowych, ale jakoś najbardziej spodobało mi się to co oferuje firma Meble Zet. Widać, że oni dbają tam o klientów, ponieważ szybko realizują zamówienia i co ważne mają meble stylowe, funkcjonalne. Przykładowo tam zobaczcie na jakie super, nowoczesne fotele możecie zakupić.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Meble pokojowe

Postprzez romuald » Pn, 22 lut 2021, 09:47

No właśnie ja się zastanawiam, czy nie będę kombinować z tym, co mam w domu. Widzicie, na przykład takie wnętrza w stylu amerykańskim https://www.batdom.pl/akt,0,575/pomysl- ... tylu.ehtml to coś fajnego i na pewno mogłabym spróbować mieć tak w domu zrobione. Myślę, że fajnym pomysłem będzie tak to zrobić.
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32

Re: Meble pokojowe

Postprzez RonnieFeroni3 » Pn, 19 kwi 2021, 17:26

Musiałem wymienić meble w pokoju mojego dziecka. Moje dziecko poprosiło aby dokupić mu przy okazji biurko. Niestety ma mały pokój więc musiałem dopasować odpowiednio meble. Zdecydowałem się na [url=https://konsimo.pl/wszystkie-kategorie/meble/biurka.html]wąskie biurka dla dzieci[/url] . Dzięki temu udało się wszystko idealnie pomieścić.
RonnieFeroni3
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 31 mar 2021, 13:52

Re: Meble pokojowe

Postprzez lwillms » N, 12 wrz 2021, 14:46

W aranżacji wnętrz zawsze stawiam jakość na pierwszym miejscu, bo nie znoszę, kiedy coś mi się psuje. Szkoda wydawać pieniądze dwa razy - lepiej kupić raz, a porządnie, żeby służyło nam na długie lata. Uwielbiam wygląd drewnianych mebli, a właściwości tego materiału sprawiają, że jest on bardzo wytrzymały. Niedawno kupiłem w sieci taką https://kodemii.com/komoda-drewniana-z- ... i-matinea/ komodę drewnianą z szufladami do pokoju syna. Widać to solidne wykonanie, a prosty design nadaje dobrego smaku.
lwillms
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 12 wrz 2021, 14:34
Lokalizacja: Legionowo

Re: Meble pokojowe

Postprzez kumina » N, 28 lis 2021, 14:56

Moim zdaniem nawet w ikei mozna kupic fajny komplet. ja czesto zamawiam online od nich na stronie i z firma https://montiermebli.pl/montaz-mebli-ikea/ jedynie umawiam montaz, by faktycznie meble byly stabilne i trwale :)
kumina
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt, 22 paź 2019, 14:33

Re: Meble pokojowe

Postprzez wbernhard » Pn, 28 mar 2022, 15:15

Jakie wybrać do przedpokoju? Zastanawiam się nad czymś oryginalnym.
wbernhard
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 28 mar 2022, 15:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Meble pokojowe

Postprzez assa » Cz, 31 mar 2022, 01:13

Ja mam jeszcze meble po babci, ale są wyjątkowo wygodne i dlatego będziemy je remontować. Znajomy pomaluje fronty, a ja sprawdzę akcesoria takie jak zawiasy czy prowadnice. Podobno blum tandembox są najlepsze, jeśli mamy mówić o systemie szuflad. Zgodzicie się z tym?
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Meble pokojowe

Postprzez romuald » Śr, 29 cze 2022, 21:25

Nie dawno kupiłam meble do mojego salonu. Na razie zamówiłam je tylko przez stronę inernetową. Pan zadzwonił mi dzisiaj, że mebelki będą do odbioru do końca tygodnia. Szukam firmy transportowej w dobrej cenie. Sklep nazywa się mościccy w Centrum Handlowym Domoteka. Mieszkam około 10 kilometrów od tego miejsca. Kogo polecacie?
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32

Re: Meble pokojowe

Postprzez kinia89 » So, 31 gru 2022, 23:59

Jak myślicie, czy stolik kawowy musi być drogi? Jak to ogólnie rozeznać? Ja sama nie mam pojęcia, co zrobić, dlatego jestem ciekawa Waszych rozwiązań. Jak to widzicie, co sądzicie za odpowiednie, a co nie? Jak to się Wam wydaje racjonalnym, to ja poproszę o wskazówki. Chętnie poznam jakieś szczegóły. Ja to mam problem z takimi zakupami zawsze, niestety.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Następna strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron