• Porady prawne
Euro-tax.pl

biuro rachunkowe

rejestrowanie i prowadzenie działalności gospodarczej, spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa, z o.o., akcyjna, przekształcanie, podział, łączenie spółek, czynności handlowe, prawo papierów wartościowych, uczestnictwo w obrocie gospodarczym, podmioty obrotu gospodarczego, spółdzielnie, fundacje i stowarzyszenia, umowy handlowe, umowa sprzedaży konsumenckiej, umowa komisu, umowy factoringu

biuro rachunkowe

Postprzez Grazyna » Śr, 21 lis 2001, 09:18

Mam w zamierze otworzyć biuro rachunkowe.W jakiej formie prawnej to zrobić.
Grazyna
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Andrzej » Śr, 21 lis 2001, 11:45

W formie najbardziej Tobie odpowiadającej (osoba fizyczna, osoba prawna, jednostka nie posiadająca osobowości prawnej (§ 1 rozporządzenia w sprawie kwalifikacji i innych wymagań ................).
Andrzej
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

biuro rachunkowe

Postprzez Grazyna » Śr, 21 lis 2001, 11:54

ok kwalifikcje posiadam. A co jeżeli dwie osoby chcą założyć biuro rachunkowe. To w formie spółki partnerskiej, czy też może być sc. A może istnieje jeszcze inna forma
Grazyna
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Andrzej » Śr, 21 lis 2001, 12:10

Podany przeze mnie wyżej § 1 mówi w jakich formach możesz prowadzisz biuro.
O kwalifikacjach mówią następne §.
Andrzej
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: biuro rachunkowe

Postprzez kinia89 » Śr, 26 paź 2022, 06:18

Ja też po długich poszukiwaniach znalazłam dla siebie bardzo dobre biuro rachunkowe w Legnicy , dokładniej pisząc mam tutaj na myśli Optimax. Jest to firma rzetelna, mająca bieżącą wiedzę, doświadczenie- także super. Liczę na to, że wszystkie rachunkowe sprawy zostaną przez nich opanowane u mnie kompleksowo.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: biuro rachunkowe

Postprzez Unika » Śr, 30 lis 2022, 15:06

Ja już mam biuro rachunkowe. Na początku faktycznie warto się poradzić w tej kwestii prawnika. Jeśli chodzi o mnie to będę przenosić miejsce pracy do domu ponieważ mam sporo miejsca na takie rozwiązanie. Słyszałam od znajomej, że korzystała w podobnej sprawie z pomocy architektów https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/lokal . To chyba najlepszy pomysł, jak myślicie?
Unika
 
Posty: 19
Dołączył(a): Cz, 20 maja 2021, 17:53

Re: biuro rachunkowe

Postprzez gusikowski.earnest » Śr, 14 gru 2022, 13:21

Polecicie jakieś biuro rachunkowe w Warszawie?
gusikowski.earnest
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 14 gru 2022, 13:10
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Prawo Gospodarcze i Handlowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość