Kłamstwo u lekarza

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

Kłamstwo u lekarza

Postprzez mapeciatko123 » So, 1 gru 2012, 18:40

Gdy miałem 11 lat i skłamałem rodzicom, aby zwrócić ich uwagę, że zemdlałem. Niestety miało to swoje konsekwencje w tym że wrócili oni się do lekarza i zrobiono mi szereg badań. Rok temu miałem zawroty głowy i zwróciłem się do tego samego szpitala neurologicznego z prośbą o konsultację. Niestety nie przyznałem się do kłamstwa sprzed 15 lat. Zrobiono mi kilka badań m.in. rezonans magnetyczny itp. Chciałbym się zwrócić ponownie do tego samego lekarza gdyż podejrzewam zaburzenia psychiczne.

Czy może mi grozić odpowiedzialność karna za to kłamstwo? Biorąc pod uwagę fakt że wykonano takie badanie jak RM które trochę kosztuje.

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
mapeciatko123
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 1 gru 2012, 18:39

Re: Kłamstwo u lekarza

Postprzez mapeciatko123 » So, 1 gru 2012, 18:46

Chciałbym dodać że to zdarzenie z przeszłości było jednym z kluczowych argumentów do wysłania na badania.
mapeciatko123
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 1 gru 2012, 18:39

Re: Kłamstwo u lekarza

Postprzez kinia89 » Wt, 21 cze 2022, 09:23

No różnie bywa... Dlatego jak zapisujemy się do lekarzy, to trzeba wybrać najlepszych, sprawdzonych specjalistów. Ja przykładowo ostatnio dowiedziałam się o centrum medycznym https://www.neomedica.pl/ , że tam warto robić sobie badania i wybierać się na konsultacje z różnymi specjalistami.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04


Powrót do Prawo Karne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron