Weselnie kameralnie

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Weselnie kameralnie

Postprzez felly » Śr, 28 kwi 2021, 18:37

Cześć, moi drodzy. Długo myślałam nad tym, czy się nie zdecydować na coś takiego jak kameralne wesele, ale powiedzcie - czy to jest w modzie? W sumie sama nie wiem, jakie wesele bym chciała mieć, to postanowiłam, że będę się kierować modą. Stąd właśnie moje zapytanie do was. To jak, jakaś pomoc?
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: Weselnie kameralnie

Postprzez kinia89 » Cz, 2 gru 2021, 19:51

Mnie też średnio się podobają takie całkiem huczne wesela. Nie mówię, żeby w ogóle przyjęcia nie robić etc. Ale coś skromnego, też może być efektywne. Nawet tutaj https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/pr ... st-wesela/ możecie poczytać sobie o małym przyjęciu, zamiast hucznej imprezy.
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Weselnie kameralnie

Postprzez Łasica23 » Pt, 7 sty 2022, 05:48

Ja Ci ogólnie mogę polecić, żebyś za wczasu ogarnął sobie jakąś pralnie ;P. Od razu można wtedy dać garnitury itd do prania. Fajna jest pralnia warszawianka. To pralnia z dojazdem do klienta z Warszawy, więc to bardzo duże ułatwienie.
Łasica23
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 25 sie 2021, 23:15

Re: Weselnie kameralnie

Postprzez JolantaKowalska » Śr, 3 sie 2022, 20:34

W sumie brzmi to bardzo ciekawie.
JolantaKowalska
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 3 sie 2022, 20:34

Re: Weselnie kameralnie

Postprzez Anetka » So, 17 wrz 2022, 17:30

Dobrze wiedzieć takie kwestie. A na co zwracać najbardziej uwagę podczas organizacji?
Anetka
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr, 3 sie 2022, 20:27

Re: Weselnie kameralnie

Postprzez KatarzynaSmolik » Wt, 27 wrz 2022, 20:40

Urządzenie wesela kameralnie też będzie miało swój urok. Wystarczy cofnąć się do dawnych czasów by uświadomić sobie jedno, liczy się wspólnie spędzony czas i przeżywanie tej wyjątkowej chwili z najbliższymi. Otoczenie w jakim to będzie miało miejsce to kwestia drugoplanowa. Stąd też tak duża popularność wesel przygotowywanych na mniej osób. Nie musi to oczywiście oznaczać obniżenia standardu, wprost przeciwnie. Na rynku weselnym jest wiele firm oferujących świetnie wycenione usługi. Wystarczy trochę cierpliwości by je znaleźć, chociażby korzystając z internetu. Poza tym musimy być ostrożni podpisując umowę bo często kryje się tam wiele niekorzystnych dla nas kruczków. Dlatego nieoceniony będzie ten poradnik - https://kobieta.wp.pl/jak-powinna-wygla ... 442820225a by odpowiednio się zabezpieczyć przed pewnymi ewentualnościami.
KatarzynaSmolik
 
Posty: 7
Dołączył(a): So, 17 wrz 2022, 17:32

Re: Weselnie kameralnie

Postprzez kinia89 » Pt, 20 sty 2023, 17:14

A mi znajoma opowiadała, że sala weselna białystok Atomsfera jest wyjątkowym miejscem. Ponoć jest tam klimatycznie i zadbają oni o praktycznie każdy aspekt, także wydaje mi się, że warto byłoby z tym tematem się zapoznać bliżej. Może okaże się, że to jest właśnie dla was bajkowe miejsce.
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Weselnie kameralnie

Postprzez JoannaK » Wt, 8 sie 2023, 13:32

Moim zdaniem ma to sens.
JoannaK
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 8 sie 2023, 13:19

Re: Weselnie kameralnie

Postprzez Angelikaa » Cz, 24 sie 2023, 15:04

Ciekawe opinie.
Angelikaa
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz, 24 sie 2023, 15:03


Powrót do Prawo Cywilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron