KREDYT POD HIPOTEKĘ!!!!

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

KREDYT POD HIPOTEKĘ!!!!

Postprzez aprimus » Śr, 21 mar 2007, 10:51

Witam!!!! Mam wielki dylemat i prosze o kompetentna odpowiedz. Jeszcze niedawno moj maz zlozyl pozew o rozwod-w czasie tym bardzo sie ze soba klocilismy-jego prowokacja. Na dzien dzisiejszy chce do mnie wrocic, ze slowami, ze tak naprawde zrozumial, ze mnie kocha, a to co wypisywal nie bylo prawda, a checia zrobienia mi na zlosc. Nie zmienie swoich planow(wyjazd za granice)poniewaz mu nie ufam, ale powiedzialam, ze jesli cierpliwie poczeka na mnie to dam mu szanse. Pozew o rozwod juz wycofal(podpisywalam stosowne dokumenty sporzadzone przez prawnika). Jednak podczas naszej ostatniej rozmowy prosil o podpisanie papierow na kredyt pod hipoteke(z bratem zalozyl firme). Nie wiem co robic...nie ufam mu na tyle, by podpisywac papiery bez wiedzy jakie moga byc tego konsekwencje. Zatem co mi grozi, gdy wezmiemy ten kredyt, a on za kilka miesiecy zazada znowu rozwodu? POMOZCIE!!!!!
aprimus
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Śr, 21 mar 2007, 12:29

Jeśli weźmiecie kredyt razem jako małżeństwo to potem razem będziecie zobowiązani go spłacić (nawet po rozwodzie).

Jeśli mu rzeczywiście nie ufasz to chyba raczej nie powinnaś się zgadzać na zaciągnięcie kredytu.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: KREDYT POD HIPOTEKĘ!!!!

Postprzez kinia89 » Wt, 7 gru 2021, 15:49

Natomiast ja poszukuję kredyt, ale dla mojej firmy. Dowiedziałam się od znajomych od znajomych o instytucji finansowej https://fairfinance24.pl/ , która oferuje ponoć korzystne warunki pożyczkowania i spłacania. U nich można zapożyczyć u nich pieniądze na dowolny cel lub również na spłatę podstawowych opłat.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: KREDYT POD HIPOTEKĘ!!!!

Postprzez assa » Śr, 9 lut 2022, 12:00

Nie będę Wam mówiła, co macie zrobić z czymś takim, bo sama miałabym problem. Wiem jednak, jak sobie z tym poradzić, to znaczy z tym brakiem wiedzy. Może sami sprawdzicie to rozwiązanie? Tu https://bif24.pl/biznes/doradca-kredyto ... spotkanie/ napisano, co pomoże i dlaczego.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: KREDYT POD HIPOTEKĘ!!!!

Postprzez karto » Pt, 22 wrz 2023, 13:18

Zerknij na to - https://www.creditspace.pl/ranking/kredyt-hipoteczny/
Przecież różnice w kosztach bywają naprawdę bardzo duże.
Moim zdaniem nastawianie się z góry na określony produkt nie ma większego sensu.
Trzeba tylko rozsądnie do tego podejść.
karto
 
Posty: 27
Dołączył(a): Wt, 5 wrz 2023, 08:30


Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron