Ogrzewanie

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Ogrzewanie

Postprzez romuald » Wt, 22 gru 2020, 08:42

Dzień dobry, czy miewacie problem z ogrzewaniem, takie jak na przykład zatkany komin, albo zbyt mało wydajny? Ja jestem zdania, że owszem, warto jest w coś takiego inwestować, to znaczy w jego oczyszczanie raz po raz. I do tego służy frezowanie kominów , albo jego szlamowanie. Słyszeliście o tym? Jak się na to zapatrujecie?
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32

Re: Ogrzewanie

Postprzez kinia89 » Śr, 27 sty 2021, 21:48

Natomiast jak poszukujecie do swojego domu solidne komin systemowy to tutaj warto byłoby postawić na firmę Rauch. U nich znajdziecie coś najwyższej jakości, co spełnia wszelkie normy, które są oparte europejskim certyfikatem CE. Wydaje mi się, że ich kominy są najlepsze. A wy co sądzicie o ich ofercie?
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Ogrzewanie

Postprzez assa » Cz, 29 kwi 2021, 16:35

Z tym ogrzewaniem to masz rację, ale u nas komin jest stary i zatkany. Dlatego rozważam oczywiście frezowanie kominów . Wiem, że to mi kosztów naciągnie, ale wcale się tym nie martwię. Ważne jest, żeby wszystko działało tak, jak się należy. I koniec, czas remontów i płacenia.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Ogrzewanie

Postprzez felly » N, 20 cze 2021, 17:30

Nio dobra, wy już wybieracie sposób ogrzewania, a czy zastanowiliście się kiedykolwiek czy tak naprawdę warto będzie się pokusić o dobre biuro projektowe gliwice ? Czy wiecie, że to jest sposób przede wszystkim na rozsądnie zaplanowane ogrzewanie? Można powiedzieć, że od początku do końca się tu sprawdzicie.
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: Ogrzewanie

Postprzez odell65 » Śr, 25 sie 2021, 19:36

Nie miałam nigdy takiego problemu.
odell65
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 25 sie 2021, 19:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogrzewanie

Postprzez ruci » Cz, 28 paź 2021, 16:42

Skoro mowa o ogrzewaniu, to czy u was została zamontowana pompa centralnego ogrzewania ? Moim zdaniem to podstawa dobrze działającego systemu i na pewno będę do tego dążyła. Nie wiem oczywiście co na to mąż, ale mi się to wydaje odpowiednim. A co wy na to?
ruci
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pt, 20 wrz 2019, 10:37

Re: Ogrzewanie

Postprzez kinia89 » Cz, 28 wrz 2023, 22:22

A ja właśnie zajmuję się remontem instalacji grzewczej w starym domu i teraz tak się zastanawiam nad tym czy opłaca się stacje/węzły logoterma zamówić u firmy Flamco. Co możecie na ich temat napisać? Czy faktycznie mają sprawdzone artykuły?
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron