Szukam dobrego prawnika- odszkodowanie Białystok

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Szukam dobrego prawnika- odszkodowanie Białystok

Postprzez Bartosz123 » Pn, 24 lut 2014, 12:01

Witam szukam pomocy prawnej, dobrego prawnika w Białymstoku. Proszę polecić mi kogoś sumiennego, kto specjalizuje się w odszkodowaniach. Pilne!
Bartosz123
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 24 lut 2014, 11:58

Re: Szukam dobrego prawnika- odszkodowanie Białystok

Postprzez Iwona333 » Wt, 25 lut 2014, 12:37

Znam, bo sama korzystałam z tej kancelarii. Mi poleciła ją z kolei moja znajoma, bo miała sprawę rozwodową. Ale do rzeczy, ja miałam sprawę o odszkodowanie i z ręką na sercu mogę poradzić by udał pan się do tej kancelarii. Mieści się na Sienkiewicza 22 na trzecim piętrze. Jest tam kilku prawników, doradzą panu jak się za to zabrać. Mogę podać jeszcze ich stronę będzie łatwiej panu znależć lub poczytać co nieco o kancelarii, www.kancelariecls.pl Jestem szczerze zadowolona bo sprawę wygrałam a to jest najważniejsze.
Iwona333
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 25 lut 2014, 12:28

Re: Szukam dobrego prawnika- odszkodowanie Białystok

Postprzez Tobiasz23 » Pn, 3 mar 2014, 14:58

Witam, ja w swojej sprawie korzystałem z pomocy serwisu prawniczego, otrzymałem solidną opinię prawną w niskiej cenie. Wystarczy tylko wypełnić formularz a ktoś się z Tobą skontaktuje w Twojej sprawie: e-prawnik.pl/zamow-opinie/&part=110
Tobiasz23
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 3 mar 2014, 14:09

Re: Szukam dobrego prawnika- odszkodowanie Białystok

Postprzez prawnikowo2014 » Pn, 24 mar 2014, 10:08

Witam, prosilabym o maila na k.krzykalska@e-prawnik.pl postaram sie Panu pomoc.

Pozdrawiam

Katarzyna Krzykalska
prawnikowo2014
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 3 mar 2014, 11:10

Re: Szukam dobrego prawnika- odszkodowanie Białystok

Postprzez Renatta » Cz, 25 lip 2019, 21:38

Renatta
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 25 lip 2019, 21:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Szukam dobrego prawnika- odszkodowanie Białystok

Postprzez assa » Wt, 15 cze 2021, 13:28

No na pewno temat nie jest prosty, ale wydaje mi się, że śmiało możecie poszukać kogoś takiego. Mi też potrzebny jest prawnik, bo należy mi się odszkodowanie za wypadek w pracy , a pracodawca od tego ucieka. Ja w ogóle nie wyobrażam sobie, żebym mogła tak postąpić, a to przecież częsta praktyka. Normalnie masakra, co te pieniądze z ludźmi robią.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Szukam dobrego prawnika- odszkodowanie Białystok

Postprzez kinia89 » Pn, 2 sie 2021, 12:47

Tutaj https://apo24.pl/odszkodowanie-za-smier ... -bliskiej/ możecie otrzymać nie tylko pisemnej porady co robić w nagłych sytuacjach, ale również możecie się zgłosić do Apo24.pl i dowiedzieć jak wywalczyć należne ubezpieczenie. Tam będziecie mieć do czynienia z prawdziwymi ekspertami.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Szukam dobrego prawnika- odszkodowanie Białystok

Postprzez wbernhard » Pn, 28 mar 2022, 15:14

Cieszę się, że znalazłam ten wątek ponieważ chciałabym dowiedzieć się więcej w kwestii znaku towarowego. W sieci znalazłam tę kancelarię, która na swojej stronie posiada również tematyczny artykuł https://rpms.pl/jak-sprawdzic-znaki-towarowe/ co sądzicie? Czy ktoś z Was miał styczność ze znakiem towarowym? Uzyskanie prawa ochronnego wiąże się jednak z długotrwałą i kosztowną procedurą. Warto więc przed przystąpieniem do tego procesu sprawdzić, czy są szanse na jego pomyślne zakończenie. Pomocnym narzędziem w tej kwestii są wyszukiwarki znaków towarowych.
wbernhard
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 28 mar 2022, 15:04
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron