przyjęty spadek

testament, spadek, dziedziczenie, wydziedziczenie, zachowek, podział spadku, odpowiedzialność za długi zmarłego

przyjęty spadek

Postprzez jamaica » Pn, 2 gru 2013, 23:44

Witam. Mam problem chyba niecodzienny, bo nigdzie nie mogę odnaleźć odpowiedzi. Przyjęłam spadek w całości po moim ojcu. Ojca nie znałam. Wiem tylko, że nie ma innych spadkobierców. Wiem również, że jest nieruchomość zapisana w KRS. Nie znam adresu nieruchomości, nie znam numeru PESEL ojca. Gdzie powinnam udać się w pierwszej kolejności? Do sądu? Do Urzędu miasta?
jamaica
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 2 gru 2013, 23:35

Re: przyjęty spadek

Postprzez zora.lynch » Wt, 7 kwi 2020, 10:41

Sprawy spadkowe potrafią się skomplikować. Interesuje mnie tematyka odrzucenia spadku, trafiłem w internecie na stronę https://zaufanyprawnik24.pl/index.php/2 ... o-nabycia/ Czy myślicie, że są to wiarygodne informacje? Z góry dziękuje wszystkim za udzielone odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
zora.lynch
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 7 kwi 2020, 10:38

Re: przyjęty spadek

Postprzez freynolds » Śr, 19 maja 2021, 23:43

Też zastanawiam się nad podobnymi kwestiami. Z jednej strony nie wiem czy przyjąć spadek po dalszym krewnym i nie wiem skąd mogę się dowiedzieć co w ten spadek wchodzi, a z drugiej potrzebne mi są informacje o tym jak napisać wydziedziczenie. Znalazłem taką stronę [url]https://adwokatzachowek.pl/wydziedziczenie/[/url] . Czy ktoś korzystał w takim przypadku z pomocy adwokata? Proszę o szczere opinie, albo radę gdzie szukać informacji na ten temat. Pozdrawiam forumowiczów.
freynolds
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 19 maja 2021, 23:36

Re: przyjęty spadek

Postprzez felly » Wt, 27 lip 2021, 06:27

Niestety, ale ja nie mogę Ci pomóc. Ogólnie znam się tylko troszkę na przepisach prawa i nic poza tym. Może lepiej będzie, jak skorzystasz z usług kogoś takiego jak prawnicy z kancelarii bialystok-adwokaci.eu ? Z tego co wiem, to oni w wielu tematykach się specjalizują. Kto wie, jak to wszystko będzie się prezentowało.
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18


Powrót do Prawo Spadkowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron