Pomoc zadłużonym

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

Pomoc zadłużonym

Postprzez Angelika » Śr, 16 sie 2017, 20:01

Prowadzę indywidualną praktykę i bloga windykacyjnego https://foxlegal.pl/blog-windykacyjny, z przyjemnością pomogę wszystkim osobom zadłużonym. Jeżeli ktoś ma problem z komornikiem, kontaktem i zawarciem porozumienia z wierzycielem, potrzebuje pomocy w napisaniu pisma do sądu, skargi na komornika itp. zapraszam do kontaktu: angelika.bacler@foxlegal.pl Długi to nie koniec świata :!:
Angelika
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 16 sie 2017, 19:45

Re: Pomoc zadłużonym

Postprzez muniek53 » N, 20 sie 2017, 18:39

witam serdecznie jestem dluznikiem alimentacyjnym i mam problem taki ze ozenilem sie w zeszlum roku mam corke 12 lat po egzekucji komorniczej w wysokosci 60 procent wynagrodzenia nie stac mnie na biezace potrzeby zona zarabia 1600 zł a mnie zostaje 1200. jak zyc . czy cos mozna zrobic zeby zmniejszyc wysokosc potracen. dziekuje
muniek53
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 20 sie 2017, 18:32

Re: Pomoc zadłużonym

Postprzez Benitta » Pt, 9 sie 2019, 15:28

Ja również szukam kancelarii, która pomoże mi na pewno z prawem jeśli chodzi o upadłość konsumencką. Nie jestem już w stanie radzić sobie sama dalej, środki się skończyły, a ja bankrutuje. Nie chcę zostać z niczym. Co sądzicie o tej kancelarii w Warszawie? https://kancelariad2dgroup.pl/
Benitta
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 9 sie 2019, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoc zadłużonym

Postprzez romuald » N, 25 lip 2021, 15:16

Oczywiście, że takim osobom też należy się pomoc. Co prawda w dużej mierze oni sami są odpowiedzialni za to, co się dzieje, ale jeśli już mamy ogólnie jakoś ich wesprzeć, to na pewno w sposób związany przede wszystkim z radzeniem sobie z taką sytuacją. I wydaje mi się, że fajnym pomysłem będzie ogólnie coś takiego jak Eurolege .
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32


Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron