Pożyczka 100tys. zł na 2 lata...

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

Pożyczka 100tys. zł na 2 lata...

Postprzez zdanc » Wt, 25 lip 2006, 16:08

Witam!
Mam pytanie odnośnie pożyczki w wysokości 100 tys. zł
Nie dowiedziałem się wiele na temat pożyczek lub kredytów bankowych, które oferowały by taką możliwość. Ale o co chodzi, chciałbym wziąść pożyczkę w wys. 100 tys. zł i spłacić ją dopiero po 2 latach w całości lub nisko oprocętowaną. Pytanie - Czy jest taka możliwość i czy coś takiego wogóle istnieje? gdzie mam się udać? Do banku? (którego)

Bardzo proszę o radę!

I Dziękuje!
zdanc
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Wt, 25 lip 2006, 16:12

Zabezpieczenie jest ?
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez zdanc » Wt, 25 lip 2006, 16:36

Przepraszam ale nie rozumien? Czy chodzi o to czy posiadam mienie, nieruchomość, samochód itp. , które by miało wartość 100 tys. zł W razie jakiejś wpadki?? Jeśli o to chodzi to raczej nie mam zabezpieczenia majątkowego :( Czy to już po pożyczce?

Dzięki za post!
zdanc
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Wt, 25 lip 2006, 17:29

[quote]chodzi to raczej nie mam zabezpieczenia majątkowego :( Czy to już po pożyczce?
[quote]

Hmm... takie rzeczy to tylko i podobno w Erze.


A poważnie to na 99,99 % po pożyczce. 0,01 % zostawiam bo może jakiś cud.
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez zdanc » Wt, 25 lip 2006, 19:50

Dzięki! Już wiem gdzie szukać

A Teraz zadzwonie do Konsultanta Ery :)
zdanc
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Wt, 25 lip 2006, 20:50

A Teraz zadzwonie do Konsultanta Ery :)


I koniecznie nam o tym opowiedz ! :D
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: Pożyczka 100tys. zł na 2 lata...

Postprzez kinia89 » Śr, 9 cze 2021, 14:22

A czytaliście artykuł https://subiektywnieofinansach.pl/to-ch ... 30-000-zl/ ? Co myślicie na ten temat? Ja uważam też, że Idea Bank jest nie okay. Tak oszukiwać. Całe szczęście, teraz osoby które zaciągnęły kredyt w IDEA BANK mogą domagać się zwrotu pieniędzy za pakiety płynnościowe, kaucje i niektóre ubezpieczenia. Pieniądze za pobrane kaucje wypłacane są nawet od ręki. Wystarczy tutaj na email: ideazwroty@lextio.pl się skontaktować, aby wszystko omówić. Lub też można skontaktować się pod numerem telefonu 665 839 292.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Pożyczka 100tys. zł na 2 lata...

Postprzez assa » Wt, 22 cze 2021, 11:54

Niektóre pożyczki to w ogóle nie są przemyślane i to mnie w sumie przeraża. A przecież takie https://mimookolicznosci.pl/doradca-kredytowy-warszawa/ sprawy warto znać i wiedzieć, że to jest dla nas sposób na ratowanie często naszych życiowych planów. Ja bym z tego jednak nie rezygnowała.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Pożyczka 100tys. zł na 2 lata...

Postprzez felly » Śr, 21 lip 2021, 10:32

W sumie ja uważam, że z pożyczkami to różnie bywa, ale nie ma co się na nie obrażać. Można śmiało powiedzieć, że takie https://silesiafinanse.pl/ekspert-finan ... ochlowice/ doradztwo to fachowa pomoc w tym temacie. I to właśnie tutaj sugerowałabym się sprawdzić. Kto wie, jak to na was wpłynie.
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: Pożyczka 100tys. zł na 2 lata...

Postprzez claire50 » Pt, 30 gru 2022, 12:00

Według mnie w takich sytuacjach najlepiej byłoby przeanalizować podpisaną umowę od A do Z i najlepiej skonsultować ją jeszcze z jakimś radcą prawnym, który byłby specjalistą w tematach kredytów. Ja w swoim życiu brałam już kilka kredytów i według mnie jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy. Przede wszystkim przed wzięciem kredytu dobrze jest zapoznać się z podstawowymi, lecz ważnymi terminami używanymi w umowach. Jednym z takich terminów jest maksymalna prowizja bankowa. Dobrze jest wiedzieć, ile wynosi prowizja od kredytu, który zamierzamy zaciągnąć oraz w ogóle mieć wiedzę na temat tego, co to jest prowizja. Wszystkie te terminy są objaśnione np. w tym artykule - https://biliti.pl/co-to-prowizja-i-jak-jest-naliczana-ile-wynosi-prowizja-za-udzielenie-kredytu/. A według was jakie terminy jeszcze warto znać przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy na zaciągnięcie kredytu lub pożyczki?
claire50
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 30 gru 2022, 11:40
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron