ogrodzenie betonowe

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

ogrodzenie betonowe

Postprzez aruncio » Cz, 6 maja 2010, 16:10

Jakie są i gdzie można znaleźć przepisy dotyczące kryteriów stawiania ogrodzenia?
Zabudowa domków jednorodzinnych. Sąsiedzi wpadli na genialny pomysł stowrzenia twierdzy. Stawiają ogrodzenie betonowe bez prześwitu o wysokości ponad 2 metry. Ograniczają widoczność i dostęp do światła dziennego. Do kogo i gdzie można ten fakt zgłosić?
aruncio
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Re: ogrodzenie betonowe

Postprzez assa » Pn, 21 cze 2021, 09:36

A żebyś wiedział, że na ogrodzenia poznań właśnie patrzę i to jest dla mnie najlepsza opcja. Może nie zaraz się zdecyduję, bo to nie ja sama wybieram, ale na pewno uda mi się, to przekonania nabiorę i coś tam wybiorę. I nie wiem do końca, jak to zrobię, bo jednak wiele rzeczy mi się podoba, ale koniec końców wierzę, że jakieś ogrodzenie u siebie mieć będę.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: ogrodzenie betonowe

Postprzez JoannaK » Wt, 8 sie 2023, 13:31

Wybór ogrodzenia wcale nie jest taki prosty jakby się mogło wydawać. Wszystko za sprawą ogromnego wyboru produktów jakie mamy aktualnie na rynku. Pierwszym pytaniem jakie pojawia się w głowie, to czy kupować w dużych sieciach marketów czy lokalnie? Patrząc na opinie jakie znajdziemy w internecie to jednak lokalne składy oferują wyższej jakości produkty. Jest to bardzo ważne w dłuższej perspektywie czasu bo będzie miało wpływ na trwałość. Nie możemy też zapominać o tym wybrać nowocześnie prezentującą się furtkę. Jeżeli mówimy o szczegółach, to klamki kute - https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/p ... zarne.html z pewnością będą jednym z najważniejszych. Na szczęście jesteśmy w stanie wybrać produkt idealny, pasujący to całości.
JoannaK
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 8 sie 2023, 13:19


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron