budowa

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

budowa

Postprzez Aga » Pt, 18 cze 2004, 09:01

Witam serdecznie.

Chce wybudowac nowa Stacje Kontroli Pojazdow, na terenie nalezacym do firmy X. Po rozmowach wstepnych wiem juz, ze zgodza sie na sprzedaz. Teraz moje pytanie: jakie dokumenty musze zlozyc do Urzedu Miasta Wydział Urbanistyki... Jakie w ogole musze teraz podjec kroki.
Prosze o pomoc gdyz robie to pierwszy raz i nie mam bladego pojecia o tym. Niech ktos mnie nakieruje.
Aga
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Pt, 18 cze 2004, 10:15

Zacznij od lektury art. 32 i nast. ustawy Prawo budowlane (tekst jednolity: Dz. U. 2003 r. Nr 207, poz. 2016, ze zmianami)
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Aga » Pt, 18 cze 2004, 10:59

Zacznij od lektury art. 32 i nast. ustawy Prawo budowlane (tekst jednolity: Dz. U. 2003 r. Nr 207, poz. 2016, ze zmianami)


juz sie biore do studiowania :)
Aga
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: budowa

Postprzez kinia89 » Wt, 25 maja 2021, 15:14

Jakbyście potrzebowali się zainspirować? Szukali pomysłu na to, jak w ciekawy sposób wykonać elewacje to tutaj https://decorsystem.pl/pomysl-na-elewac ... ,c276.html znajdziecie super inspiracje. Ja dzięki tej stronie już mam pomysł na swój dom i nawet od razu zakupię u nich poszczególne elementy dekoracyjne, elewacyjne.
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: budowa

Postprzez felly » Wt, 25 maja 2021, 16:18

Są różne problemy z budową i na pewno od tego nie można uciekać. Ja to wam powiem, że dla mnie takie https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-poludniowej-2 plany na budowę są zdecydowanie lepszą opcją niż domek drewniany. Chociaż o czymś takim to ja też już słyszałam.
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: budowa

Postprzez romuald » So, 19 cze 2021, 17:31

Doskonale, że mogę od Was dowiedzieć się, co budujecie i jak to ogólnie widzicie. Jednak też dodatkowo ja potrzebuję od was rozeznać się w tym, co tak naprawdę widzicie za sensowne. Mój mąż upiera się, że panele fotowoltaiczne poznań mają być u nas zakładane. I ogólnie ja się nie kłócę, bo może to ma sens, ale w sumie to tak na pewno to tego nie wiem. Co mi radzicie?
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32

Re: budowa

Postprzez assa » Wt, 21 mar 2023, 15:54

W sumie ja sobie mówię czasem o budowie i jakoś nie mam planów na to, jak zacząć. Póki co taka https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda budowa daje nam sporo rozwiązań i nie wiem, co zrobić, jak dograć sobie to wszystko . Taki dom to w końcu sporo wymagań.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: budowa

Postprzez camille.botsford » Pn, 22 maja 2023, 12:39

Na ten moment jestem zainteresowana tanimi domami szkieletowymi na Śląsku. W sieci znalazłam dobre opinie o tej firmie z Żywca - https://www.lignumhome.pl/domy-modulowe-slask znacie? Gotowe domy modułowe cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ wyróżnia je wyjątkowo krótki czas budowy, który może trwać zaledwie kilka dni. Ponadto dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii domy wznoszone z wysokiej jakości prefabrykatów są energooszczędne, trwałe i bardzo komfortowe.
camille.botsford
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 22 maja 2023, 12:37
Lokalizacja: Żywiec

Re: budowa

Postprzez kisiel » N, 15 paź 2023, 17:41

Uważam, iż bardzo interesującą ofertę na różnorakie narzędzia posiada ten sklep internetowy msv24.pl. Ostatnio była przeze mnie poszukiwana wiertarka i w tym sklepie udało mi się odnaleźć wiele ciekawych produktów w świetnych cenach. Moim zdaniem ich sklep jest warty uwagi.
kisiel
 
Posty: 13
Dołączył(a): Wt, 17 sie 2021, 14:32


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron