Wózek

Wózek

Postprzez silka » Cz, 8 kwi 2021, 08:38

Cześć,
może mieliście większe doświadczenie z różnymi wózkami. Mam swój pierwszy zakup i nie wiem na co postawić czy wózek 3w1 to idealne rozwiązanie czy lepiej mieć kilka na różne wypady? Myślałam nad oddzielna spacerówką, jednaka jak mówiłam za bardzo nie znam sie jak sprawdza sie w praktyce. Może jakieś opinie?
silka
 
Posty: 24
Dołączył(a): Cz, 30 sty 2020, 14:03

Re: Wózek

Postprzez stokłosa » Wt, 20 kwi 2021, 15:15

Ja mam wózek 2w1 od x-landera i mogę potwierdzić że on ma super amortyzację, nieraz spacerujemy po bezdrożach i dziecko się wcale nie wybudza na tych wertepach a zamawiałam go bezpośrednio od producenta
stokłosa
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz, 30 sty 2020, 15:25

Re: Wózek

Postprzez felly » Wt, 4 maja 2021, 09:18

Na przyszłych rodziców czeka bardzo wiele problemów i zadań, którym muszą stawić czoła. Sama doskonale wiem, jak to działa, więc pozwólcie, że Wam troszkę pomogę. Na wózkach to aż się nie znam, ale taki https://www.lab4baby.pl sklep z kosmetykami dla niemowląt mogę polecić. Znajdziecie tam wszystko, czego będziecie potrzebować.
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: Wózek

Postprzez vandervort.sandy » Cz, 9 gru 2021, 22:20

Jeżeli macie dużo miejsca do przechowywania to można celować w 3w1. My zdecydowaliśmy się na zakup wszystkiego osobno i byłam zadowolona. Najpierw mieliśmy gondolę od Bebetto. A teraz używamy spacerówki Quinny i jest super :)
vandervort.sandy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 9 gru 2021, 22:10
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Ogłoszenia

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron