• Porady prawne
Euro-tax.pl

Reklama w sklepie

rejestrowanie i prowadzenie działalności gospodarczej, spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa, z o.o., akcyjna, przekształcanie, podział, łączenie spółek, czynności handlowe, prawo papierów wartościowych, uczestnictwo w obrocie gospodarczym, podmioty obrotu gospodarczego, spółdzielnie, fundacje i stowarzyszenia, umowy handlowe, umowa sprzedaży konsumenckiej, umowa komisu, umowy factoringu

Reklama w sklepie

Postprzez romuald » Cz, 10 wrz 2020, 12:05

Dzień dobry, prowadzę mały zakład produkcyjny. Z początkiem nowego miesiąca chcę zacząć wystawiać moje produkty w sklepach. Niestety, nie mam do tego materiałów. Czy Waszym zdaniem firma Exposite to będzie dobry wybór, jeśli chodzi o standy i inne takie? Jeśli tak, to co oferujecie, proponujecie na początek??
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32

Re: Reklama w sklepie

Postprzez felly » Wt, 20 paź 2020, 18:35

Ja to tak widzę, że powinieneś połączyć taką reklamę z dobrym SEO. Bez tego może być trudno Ci się wybić. A może już prowadzisz takie działania i chcesz się dowiedzieć, czy są one dobrze prowadzone? Firma https://feb.net.pl/audyt-seo może Ci w tym pomóc. Mają stosowne pomysły i wykonają audyt seo.
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: Reklama w sklepie

Postprzez kinia89 » Wt, 1 cze 2021, 14:47

Dzisiaj to jest z czego wybierać, jak chodzi o metody reklamowania swojej firmy. Na pewno wszystko trzeba sobie dokładnie przemyśleć, aby wybrać jak najlepszą dla siebie formę- wiadomo...Ja przykładowo chce postawić teraz na kasetony tekstylne , które znalazłam u firmy Elstar. Bardzo mi się spodobały, a wy jakie jeszcze inne polecacie materiał reklamowe?
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Reklama w sklepie

Postprzez kelsie40 » Pt, 20 sie 2021, 10:14

No a ja myślę, że tak. Pozdrawiam! :D
kelsie40
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 20 sie 2021, 10:06
Lokalizacja: Brzesko


Powrót do Prawo Gospodarcze i Handlowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron