składowisko odpadów

prawo pomocy publicznej, prawo energetyczne, prawo telekomunikacyjne, prawo obrotu instrumentami finansowymi, nadzór bankowy, zasady podejmowania działalności gospodarczej przez przedsiębiorców zagranicznych, Skarb Państwa oraz jednostki samorządu terytorialnego; nadzór organów państwa nad przedsiębiorcami, komercjalizacja, prywatyzację.

składowisko odpadów

Postprzez quaketoms » So, 29 paź 2005, 16:17

mam prosbe czy ktoś mógł by mi pomuc w odpowiedzi na pytanie: co powinna zawierać decyzja o budowę składowiska odpadów i kiedy może nastąpic odmowa wydania takiej decyzji??
odpowiedz misi być podparta akutalnymi aktami prawnymi.

za wszelką pomoc bardzo dziękuje
quaketoms
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez muchomorek » So, 29 paź 2005, 16:33

mam prosbe czy ktoś mógł by mi pomuc w odpowiedzi na pytanie:

odpowiedz misi być podparta akutalnymi aktami prawnymi.

za wszelką pomoc bardzo dziękuje


1. Prawo ochrony śrdowiska
2. Ustawa o odpadach
3. Ustawa o utrzymaniu czystości w gminach.
4. ustawa o gospodarce komunalnej

USTAWA z dnia 29 lipca 2005 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz o zmianie niektórych innych ustaw
Dziennik Ustaw Rok 2005 Nr 175 poz. 1458
muchomorek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: składowisko odpadów

Postprzez fkeebler » Pn, 13 kwi 2020, 15:52

Jak wygląda kwestia utylizacji odpadów medycznych i czy prawnie wymagane są jakieś specjalne uprawniania do działalności tego typu? Wiem, że są firmy takie jak ta - https://ekomed-go.pl/strona-glowna/czym-sie-zajmujemy/ które zajmują się tym profesjonalnie i nie wiem, czy mogę zająć się utylizacją na własną rękę. Nie wiem jak się mają do tego kody odpadów medycznych. Czy prawnie muszę wszystko specjalnie oznaczać?
fkeebler
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 13 kwi 2020, 12:08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Powrót do Prawo Gospodarcze Publiczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron