Konsolidacja

Konsolidacja

Postprzez felly » N, 29 mar 2020, 15:24

Interesuje mnie konsolidacja moich pożyczek. Wiem, że nie jest to proste, ale całkowicie możliwe, dlatego zdecydowanie chcę się za to zabrać. Czytałam, że kredyt konsolidacyjny są najtańsze wtedy, kiedy się je konsultuje z doradcą. Czy to jest prawda? I czy doradca kredytowy we Wrocławiu to dobry wybór?
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: Konsolidacja

Postprzez assa » N, 8 lis 2020, 21:23

Powiem wam szczerze, że kiedyś myślałam o konsolidacji, ale koniec końców nic z tego nie wyszło. Po prostu bank się na to nie zgodził, ale na przykład mogłam się kogoś rzetelnego poradzić. I tutaj https://niezalezny.expert/ właśnie miałam wskazanie, do kogo i jak mam iść. Ogólnie to ja już sama bym kredytu nie ryzykowała. Bo po co?
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Konsolidacja

Postprzez romuald » Wt, 8 gru 2020, 09:42

W sumie warto czasem sfinansować sobie konsolidację. Co prawda jest za nią jakaś tam mała opłata, ale można dobrać środki, np.: teraz na święta, wydłużyć czas kredytowania i obniżyć ratę. I myślę, że to będzie naprawdę fajnym wyjściem, bez względu na to, co akurat jest nam potrzebne. I doradca kredytowy Lublin nam w tym może pomóc.
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32

Re: Konsolidacja

Postprzez ruci » Pt, 15 sty 2021, 11:40

Ogólnie to ja chciałam coś małego skonsolidować, ale oczywiście bank mi na to nie pozwolił, bo nie mam wymaganych dochodów. No, ale dla mnie to nie problem. Myślę nad kartą kredytową Axi https://axi-card.pl/ . Jak się na nią zdecyduję, będę po prostu miałam możliwość wykorzystania nawet 6000 zł na dowolny cel, przy darmowej wypłacie z bankomatu.
ruci
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pt, 20 wrz 2019, 10:37

Re: Konsolidacja

Postprzez kinia89 » Pt, 22 sty 2021, 19:02

Konsolidacja to często bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki niej można zminimalizować raty. Ale skoro mowa tutaj na temat pożyczek etc. Warto odwiedzić sobie blog finansowy ic-ekspertfinansowy.pl/blog gdzie znajdziecie masę cennych wiadomości na ich temat.
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron