Remont Łazienki

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Remont Łazienki

Postprzez kulawy » Cz, 17 paź 2002, 01:32

Kilka lat wstecz wynająłem firmę do wyremontowania łazienki...
od tamtej pory co jakiś czas (powiedzmy raz na pół roku)
sasiedzi z pietra poniżej zgłaszają przecieki ...
Firma (wielkie słowo po prostu właściciel + 1 czasem 2 pracowników) po kilkunastu telefonach przyjeżdza i poprawia spartoloną robotę -
tuba silikonu i uszczelniają wykryszającą sie fugę pomiedzy kafelkami i w brodziku ...

Nie chcą przyjąć do wiadomości że po prostu uszczelnienie które jest pod brodzikiem jest (w/g mnie) spartolone całkowicie i wymaga wymiany ...
Ostatnio doszukali się "wadliwej" złączki w okolicach baterii prysznicowej piszę "wadliwej" bo nie była niczym uszczelniona tylko po prostu wciśnięta na siłe w rurę ...
żadnego kleju, uczelniacza czy czegokolwiek po poprawce był jakis miesiąc spokoju i znowu sąsiedzi ...

Właściciel po kilku rozmowach telefonicznych powiadomił mnie w końcu że firma już nie istnieje i prowadzi teraz nową (o identycznej działalności - ale tego już nie powiedział)


Jak długo obejmuje gwarancja czy też rękojmia na takie prace (chyraulika) i czy po ZMIANIE NAZWY FIRMY bo właściwie tylko to się zmieniło właściciel może po prostu odmówić wykonania poprawek ???
kulawy
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: Remont Łazienki

Postprzez assa » So, 5 paź 2019, 07:48

Ciekawe zagadnienie. Aż zapytam mojego hydraulika https://www.google.com/search?q=hydraul ... 2103665;mv:[[52.607277499999995,15.916365200000001],[52.5913804,15.883490099999998]];tbs:lrf:!2m1!1e2!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:14 o pomoc .
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Remont Łazienki

Postprzez kinia89 » Pn, 17 lut 2020, 22:31

A po remoncie przydałoby się zrobić porządek ;). Także jak nie chcecie sami zająć się tymi kwestiami, to możecie postawić na dokładne i szybkie sprzątanie mieszkań wrocław, które oferuje chociażby bardzo dobra firma Moppy. Dzięki temu wasze mieszkanie/ dom będzie lśnił czystością.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Remont Łazienki

Postprzez Kasia36 » Pn, 7 wrz 2020, 12:46

A co myślicie o panelach szklanych z jakimś naturalnym krajobrazem? Widziałam takie na stronie https://magicandstyle.com/ i bardzo mi się podoba taka forma aranżacji ścian. Myślę że fajnie się skomponują z białymi kaflami. Ktoś z was ma coś takiego?
Kasia36
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz, 21 maja 2020, 22:05

Re: Remont Łazienki

Postprzez romuald » Pt, 11 wrz 2020, 11:46

A czy w remontach waszych łazienek, dzień dobry, planowaliście położenie jeszcze czegoś takiego jak pompy hydroforowe? W zasadzie nie wiem, co mam wam powiedzieć, po prostu znajomy mi powiedział, że to może pomóc z obiegiem wody i zastanawiam się, czy taka jest prawda. W sumie nie mam doświadczenia, dlatego się was o to pytam.
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32

Re: Remont Łazienki

Postprzez assa » Cz, 27 maja 2021, 13:28

Na pewno szukacie wielu pomysłów na to, jak ma wyglądać wasza łazienka, zgodzicie się? Jeśli tak, to ja uważam, że nie ma tego złego, tylko trzeba szukać odpowiednich rozwiązań. A jeśli tak, to może sprawdzicie, czy układanie cegły na ścianie nie będzie dla Was? Moim zdaniem to całkiem ciekawy sposób na ładne wnętrza.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Remont Łazienki

Postprzez kinia89 » Cz, 23 wrz 2021, 14:23

A co z wyposażeniem do łazienki? Czy wiecie już gdzie kupicie poszczególne elementy? Ja właśnie znalazłam firmę https://sklepmo.pl/product-pol-399-LEO- ... biala.html , która oferuje nie tylko piękne płytki, ale i wyposażenie... Planuje póki co kupić tam misę wiszącą wraz z opadającą deską.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron