Zdjęcia

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

Zdjęcia

Postprzez felly » Cz, 19 gru 2019, 18:47

Ja to mam takiego pecha, że gdy robię sobie zdjęcia, wychodzą one byle jak. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że na Instafoci mogę sobie zamówić specjalne nakładki, które sprawią, że zdjęcia będą lepiej wyglądały. I po zakupie jednego mogę nieograniczoną ilość poprawiać. Czy Waszym zdaniem to w porządku?
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: Zdjęcia

Postprzez assa » Śr, 13 maja 2020, 12:40

Wiecie, co ja wam powiem? Najważniejsze w zdjęciu jest to, kto na nim jest, albo co, a nie jak, to zostało uchwycone. Jeśli jednak chcemy robić profesjonalne zdjęcia, to konieczny jest do tego odpowiedni sprzęt. Tu https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/lustr ... atkujacych macie napisane o lustrzankach.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Zdjęcia

Postprzez romuald » Śr, 13 sty 2021, 17:40

Myślę, że jak się zawiera ślub konkordatowy , to nie powinno się oszczędzać na tym, prawda? Przynajmniej mi się tak wydaje, dlatego ja jestem zdania, że sporo osób ma właśnie takie podejście. Jeśli mam komuś mówić "tak" i to w obecności wielu osób, to chciałbym mieć z tego pamiątkę, ale i dowód. No i taka to jest prawda niestety ;) .
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32


Powrót do Prawo Karne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron