Jak napisać pismo o zabranie renty chorobowej?

KRUS, ZUS, emerytury, zasiłki dla bezrobotnych, ubezpieczenia zdrowotne, opieka i pomoc społeczna, rehabilitacja inwalidów, stypendia socjalne, opiekę nad sierotami, renty, ubezpieczenie chorobowe,

Jak napisać pismo o zabranie renty chorobowej?

Postprzez dominika_1904 » So, 25 lut 2012, 04:29

Od kilku lat mój tata jest na rencie chorobowej z powodu choroby serca. Mimo, że ma wszczepiony rozrusznik serca, to to nie przeszkadza mu w nadużywaniu alkoholu. Nie pracuje wiec ma dużo czasu na zadawanie się z nieodpowiednimi osobami. Mama nie reaguje, bo nie wie jak ma mu przemówić do rozsądku, ale ja nie mam zamiaru się z tym cackać. Chcę napisać pismo do Komisji Lekarskiej o zabranie mu tej renty, może to jakoś pomoże i się opamięta, tylko zupełnie nie wiem jak się za to zaprać, liczę na pomoc...
dominika_1904
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 25 lut 2012, 04:19

Re: Jak napisać pismo o zabranie renty chorobowej?

Postprzez macheck » Pt, 14 lis 2014, 10:22

Obawiam się że nie ma takiej możliwości. Nie możesz tak po prostu i bez powodu odebrać komuś renty.
macheck
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt, 31 paź 2014, 13:50

Re: Jak napisać pismo o zabranie renty chorobowej?

Postprzez AliceW » Śr, 27 mar 2019, 19:45

Najlepiej będzie jeśli skorzystasz z pomocy prawnika, nie musisz od razu udawać się stacjonarnie, spróbuj np. znaleźć porady online.
AliceW
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr, 27 mar 2019, 19:42
Lokalizacja: Częstochowa


Powrót do Ubezpieczenia społeczne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron