• Porady prawne
Euro-tax.pl

Specjalista od prawa gospodarczego

rejestrowanie i prowadzenie działalności gospodarczej, spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa, z o.o., akcyjna, przekształcanie, podział, łączenie spółek, czynności handlowe, prawo papierów wartościowych, uczestnictwo w obrocie gospodarczym, podmioty obrotu gospodarczego, spółdzielnie, fundacje i stowarzyszenia, umowy handlowe, umowa sprzedaży konsumenckiej, umowa komisu, umowy factoringu

Specjalista od prawa gospodarczego

Postprzez Choms » So, 4 cze 2016, 11:46

Witam wszystkich.

Poszukuję specjalisty od prawa gospodarczego ze Śląska (Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice), szczególnie obeznanego w obszarach: biznes i inwestycje, własność intelektualna, tajemnica przedsiębiorstwa, uczciwa konkurencja itp. Zależy mi na prawniku, z długoletnim doświadczeniem, który prowadził już sprawy związane z tymi zagadnieniami.

Proszę o kontakt osoby zainteresowane lub mogące polecić dobrego prawnika.
Choms
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 4 cze 2016, 11:45

Re: Specjalista od prawa gospodarczego

Postprzez ruci » Wt, 3 sie 2021, 10:38

Mi by się ktoś tak iw sumie przydał, ponieważ chcę zainwestować w fundusz stabilnego wzrostu , a nie mam pewności, czy to będzie dobrym planem na dziś dla mnie. Stąd jednak mimo wszystko liczę, że będziecie w stanie mi pomóc, cokolwiek.
ruci
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pt, 20 wrz 2019, 10:37


Powrót do Prawo Gospodarcze i Handlowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron