Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

Postprzez lactoral » Pt, 17 sty 2014, 15:24

Zacznę moją opowieść od początku pewnego dnia wracałem taxi wziętym z postoju blisko mojego domu zapytałem się koszt dotychczasowej jazdy i dowiedziałem się 50 zł (zawsze suma była dużo mniejsza 20-25 za cały kurs), więc poprosiłem taksówkarza żebyśmy podjechali do bankomatu, gdyż mu oświadczyłem, że takiej sumy nie mam przy sobie.Bankomat znajdował się w siedzibie banku i poprosiłem, żeby został przed drzwiami banku/bankomatu, gdyż wcześniej ten kierowca był agresywny w taksówce krzyczał na mnie,uderzał ręka w deskę rozdzielczą taksówkarz nie posłuchał i wtargnął za mną do bankomatu, gdzie znów stał się agresywny okazało się, że bankomatu nie mogę wypłacić pieniędzy.Więc powiedziałem, że pojedziemy do domu, gdzie matka dołoży resztę poszedł ze mną do domu okazało się, że nie ma pieniędzy, żeby mi dołożyć, więc mama chciała się z, nim umówić, żeby przyjechał z rachunkiem albo za parę godzin (to była późna noc) albo następnego dnia.Taksówkarz mamę ignorował (udawał, że gdzieś dzwoni) i z nią nie rozmawiał mama się zdenerwowała i zamknęła drzwi za chwile taksówkarz zadzwonił do drzwi mama otworzyła i znów taksówkarz mamę ignorował tak było dwa razy.Za parę godzin ani następnego dnia taksówkarz z rachunkiem się nie zjawił, za to za jakiś czas dostałem wezwanie do komendy o obwinionego z art 121 & 2, gdzie dowiedziałem się, że taksówkarz już stwierdził, że kurs nie był na 50 zł tylko na 40 zł (tylko, że 50 zł to było jeszcze trochę od miejsca zamieszkania) i, że taksówka to była podróbka (imitacja oficjalnej taryfy z korporacji) Jak się bronić w sądzie, na co zwrócić sądowi uwagę proszę o wszystkie wasze pomysły co mogę w sądzie zrobić.
lactoral
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 17 sty 2014, 15:17

Re: Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

Postprzez maxs » Pt, 7 lut 2014, 07:08

To jakaś absurdalna sprawa.
maxs
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pt, 10 sty 2014, 16:02

Re: Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

Postprzez panlonth » Pt, 28 lut 2014, 12:59

Skorzystaj z porady jakiegoś prawnika, który oferuje usługi prawa karnego jak choćby http://www.adwokat-kopczynska.pl/zakres ... rawo-karne Tutaj masze pełny zakres usług, może uda CI się dowiedzieć czegoś ciekawego.
panlonth
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 26 lut 2014, 15:35

Re: Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

Postprzez prawnikowo2014 » Wt, 4 mar 2014, 13:39

witam, jesli jest Pani zainteresowana by dalej pociagnac ta sprawe w kierunku prawnym to prosilabym o podanie maila, przemyslalabym ta sytuacje i bym cos Pani doradzila...pozdrawiam Katarzyna
prawnikowo2014
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 3 mar 2014, 11:10

Re: Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

Postprzez marcin81 » Pt, 24 paź 2014, 12:10

prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem, ale jestem ciekaw jak sprawa się zakończyła.
marcin81
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 24 paź 2014, 12:07

Re: Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

Postprzez kinia89 » Pt, 23 kwi 2021, 22:56

Czasami oskarżenia też padają na kogoś niewinnego... Dlatego w takich zakresach, kiedy chcemy być oczyszczeni z zarzutów przydają się usługi detektywistyczne https://detektywi.net/sprawy-karne/ . Dzięki nim możecie rozwiązać wiele spraw, odnaleźć winowajcę. Także warto pamiętać o tego typu usługach.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04


Powrót do Prawo Karne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron