• Porady prawne
Euro-tax.pl

Kupione auto rozlatuje sie.

polisy na życie, OC, AC, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenia nieruchomości, majątku

Kupione auto rozlatuje sie.

Postprzez Ciekawski89 » So, 16 sty 2010, 15:06

Witam sprawa jest taka ze zakupiłem auto dość tanio. 2 miesiące temu wiedziałem o jego wszystkich wadach. Ale dodatkowo okazało się ze sprzęgło już się prawie wykończyło. Do tego silnik tez pada. Za niedługo przestanie jeździć. Przejechałem nim może 1200 km i mam pytanie, czy mogę w jakiś sposób obciążyć sprzedawce jakiś zwrot pieniędzy lub oddać samochód ?? W umowie było napisane kupujący zapoznał się ze stanem samochodu i nie wnosi zastrzeżeń. Ale ponoć to nie ma znaczenia.
Ciekawski89
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

auto

Postprzez eprawnik » Śr, 20 sty 2010, 15:31

Witam sprawa jest taka ze zakupiłem auto dość tanio. 2 miesiące temu wiedziałem o jego wszystkich wadach. Ale dodatkowo okazało się ze sprzęgło już się prawie wykończyło. Do tego silnik tez pada. Za niedługo przestanie jeździć. Przejechałem nim może 1200 km i mam pytanie, czy mogę w jakiś sposób obciążyć sprzedawce jakiś zwrot pieniędzy lub oddać samochód ?? W umowie było napisane kupujący zapoznał się ze stanem samochodu i nie wnosi zastrzeżeń. Ale ponoć to nie ma znaczenia.


Najlepiej rozwiązać ten problem polubownie, jeżeli nie przyniesie to żadnych rezultatów można wnieść sprawę do sądu.
eprawnik
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: Kupione auto rozlatuje sie.

Postprzez marcinwroblewsk » Pn, 24 lut 2014, 08:37

udaj się z tą sprawą do prawnika - on ci wszystko wytłumaczy, poradzi czy składać wniosek do sądu czy nie
marcinwroblewsk
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 24 lut 2014, 08:27
Lokalizacja: Kalisz

Re: Kupione auto rozlatuje sie.

Postprzez maxs » Śr, 12 mar 2014, 13:40

W takich sprawach trzeba się przede wszystkim zastanowić, czy opłaca się przysłowiowa skórka za wyprawkę.
maxs
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pt, 10 sty 2014, 16:02

Re: Kupione auto rozlatuje sie.

Postprzez ghilpert » So, 28 sie 2021, 18:57

Myślę, że warto spróbować dogadać się z byłym właścicielem.
ghilpert
 
Posty: 5
Dołączył(a): So, 28 sie 2021, 18:48
Lokalizacja: Olsztyn


Powrót do Ubezpieczenia Indywidualne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości