brak możliwości naprawienia wyrządzonej szkody

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

brak możliwości naprawienia wyrządzonej szkody

Postprzez dziro1 » Śr, 18 wrz 2013, 20:14

Witam, moje sprawa jest dość dziwna. Dostałem wyrok w zawieszeniu kilka lat temu i obowiązek naprawienia szkody w wysokości 4000. Tyle że mimo moich starań, dzwonienia oraz wysyłania pism ze wskazaniem konta przez pokrzywdzonego nie miałem żadnych odpowiedzi, również kurator wysyłał pisma i nic zero odpowiedzi i zainteresowania ze strony pokrzywdzonego.
nadmieniam ze pokrzywdzony to firma, po rozmowach telefonicznych nikt nie wie co ma mi powiedzieć a na ogólny nr konta jak wysłałem pieniądze terj firmie to poprostu wróciły Zbliża się termin posiedzenia sądu celem zarządzenia kary warunkowo zawieszonej. Co w takiej sytuacji zrobić??? depozyt w sądzie?? bo jak na razie nawet jak bym chciał to naprawić to chyba w powietrze bo gdzie miał bym wpłacać pieniądze
dziro1
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 18 wrz 2013, 20:04

Re: brak możliwości naprawienia wyrządzonej szkody

Postprzez alex » Pn, 23 wrz 2013, 23:31

Próbowałeś się skontaktować z władzami firmy osobiście? Tzn. po prostu pójść na miejsce i wytłumaczyć, jak wygląda sprawa? To bardzo dziwne, że nie odpowiedzieli też kuratorowi.
alex
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 10 wrz 2013, 00:12

Re: brak możliwości naprawienia wyrządzonej szkody

Postprzez dziro1 » Wt, 8 paź 2013, 08:49

Tak byłem osobiście i tam zmieniła się dyrekcja, oni nic na ten ten temat nie wiedzą.
dziro1
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 18 wrz 2013, 20:04


Powrót do Prawo Karne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron