Słupy i transformator na działce

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Słupy i transformator na działce

Postprzez vision86 » So, 27 lip 2013, 13:01

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Posiadam działkę budowlaną o wielkosci 20 arow na ktorej znajdują sie 3 słupy energetyczne w tym jeden słup posiada transformator. Słupy są ulokowane na samym srodku działki w kształt trójkąta. Zakupiłem ja od wuja 6 lat temu. Słupy zostały postawione ok roku 1975. Nie wiem czy byla na to jakas zgoda,poniewaz wuj nie pamieta tego. Chcialem tam pobudowac domek,gdyz jest to miejscowosc wypoczynkowa (500m zalew i rzeka warta) ale slupy w tym przeszkadzają. Kupiłem tę działke,poniewaz obok znajduje sie działka i dom moich rodziców. Chciałbym się dowiedziec czy jest szansa na usuniecie tych słupów lub uzyskanie jakiegokolwiek odszkodowania od elektrowni
Przesyłam link zdjecia ze strony geoportal.gov.pl

http://img39.imageshack.us/img39/1339/9rt8.png

Literami A B C zaznaczone sa słupy. Słup A posiada transformator. Pomiedzy słupami sa odległosci w jakich sie od siebie znajduja
Po lewej stronie działki znajduje sie działka rodzicow.

Pozdrawiam
vision86
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 27 lip 2013, 12:22

Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron