Sprzedałem brame - klient chce ją oddać-prosze o pomoc

odszkodowanie, zwrot towarów, reklamacja, Rzecznik Praw Konsumenta, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK)

Sprzedałem brame - klient chce ją oddać-prosze o pomoc

Postprzez Bomaxb » Pn, 26 lis 2012, 21:55

Witam. sprawa wygląda nastepująco. Byłem u klienta na montazu bramy przesuwnej, mierzylismy razem swiatło bramy wyniosło 5,20 cm, i tam zapisalismy w umowie, wysokość wpisalismy 1,25 cm , ale gdy przy produkcji bramy przypomniałem sobie ze bedzie za niska względem słupka końcowego podwyzszyłem bramę do 1,35 cm. Przywiozłem klientowi bramę i było wszystko ok.
Po 2 godzinach klient dzwoni do mnie ze brama jest za krutka, ze ja zrobiłem ją na 5,20 cm a światło bramy jest 5,30 cm, i twierdzi ze to ja sie pomyliłem przy wypisywaniu umowy, doskonale pamietam jak z nim mierzyłem ze wyszło 5,20 cm i on to wtedy potwierdził dlatego tak wpisalismy w umowie. Klient chce mi zwrocic brame twierdząc ze ma takie prawo konsumenckie do 10 dni bez podania przyczyny, ale klient nawiercił juz otwory w bramie i przykręcił deski.
Moje pytanie to czy ma prawo zwrocic mi ową bramę gdy była zrobiona zgodnie z umową bez podania przyczyny? i czy juz narobił w niej otworów moze mi taką bramę zwracac czy musi byc nienaruszona??

Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Bomaxb
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 26 lis 2012, 21:44

Powrót do Prawa Konsumenta

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron