Art. 12., art. 91 kk.

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

Art. 12., art. 91 kk.

Postprzez Walgart » Śr, 14 lis 2012, 19:00

W dwóch prokuraturach toczą są przeciwko mojej osobie postępowania za czyny z tego samego artykułu które popełniłem w krótkich odstępach czasu i nie zapadł dotychczas żaden wyrok (art. 124 z prawa farmaceutycznego). W obydwu przypadkach nie wyraziłem chęci współpracy oraz nie poddałem się dobrowolnie karze ponieważ wołałem skorzystać ze swego konstytucyjnego prawa - z możliwości do obrony.
Stawiłem się ostatnio w prokuraturze prowadzącej pierwsze postępowanie na ponowne końcowe zaznajomienie się z aktami gdyż dołączona została nowa dokumentacja (prokurator liczyła zapewne, że gdy ujrzę nowe dowody jakie się pojawiły w końcu poddam się dobrowolnie karze, obydwie prokurator proponują wyroki w zawieszeniu) Nie wyraziłęm jednak na to nadal zgody i stwierdziłem, iż chcę aby rozstrzygnął sąd. Finalnie pani prokurator poleciła mi skonsultować się z moim mecenasem i nadmieniła kk
Art. 12., art. 91 kk., czyżby była możliwość aby połączyć te sprawy i uzyskać wyrok łączny ? Czy teraz gdy po długim okresie uciążliwego dozoru policyjnego i chęci zakończenia oczekiwania cóż te ekstremalnie wolno mielące młyny sprawiedliwości zawyrokują nade mną mógłbym skorzystać z art. 387 kpk. i przesłać prokurator z pierwszej sprawy pismo oraz zaproponować dla siebie karę ? Czy te sprawy będą mogły zostać połączone w jakikolwiek sposób ? Co mogę teraz uczynić aby sprawy najlepiej i jak najprędzej się wreszcie zakończyły ?
Walgart
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 14 lis 2012, 18:59

Powrót do Prawo Karne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron