rozwód z mojej winy???

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

rozwód z mojej winy???

Postprzez dziombor » Pn, 1 paź 2012, 20:02

Witam serdecznie.Jestem tutaj pierwszy raz.Pisze ponieważ mam problem.Moja żona wniosła pozew o rozwód z mojej winy.Jeszcze go nie dostałem ze sądu ale wiem że napisała w nim że ją zdradziłem na co nie ma dowodów i pewnie jeszcze coś wymyśliła.Mam długi i pewnie też o tym wspomniała.Ale prawda jest taka że ma kochanka i dla niego chce rozwodu.Miałem dostęp do jej telefonu i zdobyłem sms-y o treści jak oni się bardzo kochają i chcą być razem i dużo pikantniejsze.Możliwe że będę miał okazje zrobić kilka dobrych fotek.Czy takie dowody na zdradę żony są wystarczające??? Czy wtedy sąd orzecze że to nie z mojej winy??
Z góry dziękuje z odpowiedzi i pozdrawiam.
Grzesiek
dziombor
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 1 paź 2012, 19:54

Re: rozwód z mojej winy???

Postprzez Robert. » Pn, 1 paź 2012, 21:42

To już kwestia ocenna, ale jeżeli faktycznie zdobędzie Pan mocne dowody na romans żony to jest duża szansa na to, że sąd nie uzna Pana winy. W trakcie sprawy nie może Pan wytoczyć powództwa wzajemnego, ale może Pan zażądać rozwodu z orzeczeniem o winie żony.
Robert.
 
Posty: 74
Dołączył(a): N, 29 lip 2012, 10:06


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron