Pieniadze na lokacie przed slubem a co potem?

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

Pieniadze na lokacie przed slubem a co potem?

Postprzez magda23 » So, 9 cze 2012, 00:46

Witam
chcialam zapytac poniewaz wraz z narzeczonym jestesmy w anglii tymczasowo tu pracujemy i odkladamy pieniadze.Tak sie stalo ze wszystkie pieniadze sa na koncie i lokacie u mojego narzyczonego a chcielibysmy przed slubem zeby nalezaly do mnie, poniewaz do narzyczonego nalezy wspolne mieszkanie.Co w takim wypadku zrobic czy wystarczy jedynie zmienic dane w banku i te pieniadze w razie rozwodu nalezec beda do mie?

Drugie pytanie dotyczy mieszkania ktore ma narzeczony.#zostalo kupione od jego ciotki ktora koniecznie chciala zeby wlascicielem byl moj narzeczony.Teraz przed slubem chcielibysmy by mieszkanie bylo wspolne,co nalezy zrobic? Spisac jakas umowe o wspolnym majatku? ile takie cos kosztuje?

I kolejne pytanie.Mam dostac spadek po zmarlym tacie, mamy dom ktory wspolnie z mama i rodzenstwem chcemy sprzedac i podzielic sie majatkiem, ale kiedy bede miala juz meza czy ten spadek w polowie bedzie nalezal tez do niego?

dziekuje za odpowiedz
magda23
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 8 cze 2012, 23:09

Re: Pieniadze na lokacie przed slubem a co potem?

Postprzez magda23 » Wt, 26 cze 2012, 04:30

halo jest tu ktos kto mi odpowie???prosze
magda23
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 8 cze 2012, 23:09


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron