Prace Społeczne Odwołanie, zamiana co zrobić?

wyrok sądu, odroczenie, wyrok w zawieszeniu, przerwa w wykonywaniu orzeczonej kary, kaucja,

Prace Społeczne Odwołanie, zamiana co zrobić?

Postprzez adikalisz11 » Pn, 23 kwi 2012, 11:13

Witam.

Sprawa wygląda następująco, dostałem 30 h / 6 miesięcy, ale że miałem prace zamieniłem na karę grzywny, bo pracowałem jednak, że straciłem pracę a dali mi miesiąc na spłatę grzywny w wysokości 1800 zł, uchyliłem się i wykonywałem pracę społeczne, lecz jednak dowiedziałem się że będę miał dziecko i muszę pracować, ponieważ mieszkam sam ze swoją kobietą(lecz dom opłaca teściowa która jest zza granicą) i muszę zarabiać ponieważ zarabiam w części na życie(jedzenie itd.), więc znalazłem pracę (bez umowy) i nie wykonuje godzin i teraz mam pytanie co zrobić, muszę jakoś odwołać się od godzin społecznych lub spowrotem zamienić na karę grzywny ale czy jest jakaś możliwość? Może jakiś inny pomysł co jest realny. Pomóżcie bo ciężka sprawa a muszę wybrnąć z tego, a mam dopiero 20 lat. Jeszcze mam jeden problem ponieważ miałem 4 zabiegi na kolano przy zerwanych więzadłach, zmiażdżonej łękotce na to mam zaświadczenie dzięki któremu np dostałem kategorie D na komisji wojskowej bo mam nadal niestabilne kolano z boleściami itd czy to może coś pomóc, proszę naprawdę o pomoc.
adikalisz11
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 23 kwi 2012, 11:10

Powrót do Prawo Karne Wykonawcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości