Prosze o wytłumaczenie co może nastąpić na posiedzeniu.

wyrok sądu, odroczenie, wyrok w zawieszeniu, przerwa w wykonywaniu orzeczonej kary, kaucja,

Prosze o wytłumaczenie co może nastąpić na posiedzeniu.

Postprzez kaemiel » Śr, 18 sty 2012, 00:51

Dostałem pismo z sądu, że jestem wezwany na posiedzenie w przedmiocie zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania mnie i 5 innych kolegów. Zostaliśmy oskarżeni o bójke, sprawa toczy się już od czerwca 2011. Wtedy była pierwsza rozprawa, na której byłem ja i trzech kolegów, została przeniesiona na sierpień z powodu niestawiennictwa dwóch pozostałych. Wsierpniu również się stawilem razem z trzema kolegami i z tego samego powodu została przeniesiona na październik. w październiku również byłem tym razem z czterema kumplami i z powodu niestawiennictwa tego ostatniego została przeniesiona na grudzień. Byłem przekonany że na 21 grudnia był termin ale wolałem się upewnić i spytałem jednego z kolegów czy napewno, ale on się upierał ze 22 grudnia i nie trafiłem na rozprawe, po sylwestrze pojechałem im to wyjaśnić i babka kazała mi się stawić na tą rozprawe. W kwietniu kończe 21, w maju mam pisać mature, normalnie prawcowałem, teraz szukam pracy, i moje pytanie jest takie, jaka jest szansa, że mnie nie zamkną nigdzie? Nie zamierzam uciekać mieszkam gdzie mieszkam i zamierzam się stawiać na sprawy. Wcześniej nie byłem karany nigdy. Czekam na dobre wieści!!!
kaemiel
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 18 sty 2012, 00:41

Re: Prosze o wytłumaczenie co może nastąpić na posiedzeniu.

Postprzez kaemiel » Śr, 18 sty 2012, 00:53

Aha i ważne jest, że przeznało się trzech, a trzech nie, m.in. ja.
kaemiel
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 18 sty 2012, 00:41


Powrót do Prawo Karne Wykonawcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron