Zerwanie umowy gdy osoba która zawarła ją jest niedysponowan

odszkodowanie, zwrot towarów, reklamacja, Rzecznik Praw Konsumenta, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK)

Zerwanie umowy gdy osoba która zawarła ją jest niedysponowan

Postprzez matt18 » So, 19 lis 2011, 03:55

Witam serdecznie,

Mam pytanie dotyczące zerwania umowy z firmą, która jest dostawcą internetu z którego korzystam. Chodzi o to, że zaczęły mi przychodzić coraz wyższe rachunki więc postanowiłem zerwać z nimi umowę. Miałem do nich pojechać lecz uprzedzili mnie dzień wcześniej telefonem dotyczącym jakiś atrakcyjnych ofert itp.. Gdy powiedziałem im, że chce zerwać umowę, a tata który ją zawarł jest w szpitalu po ciężkim wylewie w stanie który nie pozwala mu na komunikacje z otoczeniem to powiedzieli mi, że jeśli mój tata nie przyjedzie tego podpisać to umowy nie można zerwać.
Czas zawarcia umowy na okres 2 lat już minął i z tego co pamiętam oni przedłużyli ją sami na czas nieokreślony.

Moje pytanie brzmi czy mogę coś z tym zrobić? Czy moja mama jako żona może to zerwać i czy muszę jakieś zaświadczenie mieć o stanie jego zdrowia.

Dziękuję i pozdrawiam :)

Mateusz
matt18
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 19 lis 2011, 03:53

Powrót do Prawa Konsumenta

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron