Potrzebuję porady i wynająć prawnika

wykroczenia, naruszenia kodeksu drogowego, mandaty, kara nagany, grzywny, ograniczenia wolności,

Potrzebuję porady i wynająć prawnika

Postprzez rosetta » Cz, 7 kwi 2011, 04:19

Witam,
Proszę o pomoc w następującej sprawie. Poszukuję prawnika, który udzieliłby mi porady oraz pomógłby zredagować i złożył w moim imieniu pismo-skargę do administracji spółdzielni na hałasującą sąsiadkę (bardzo głośne słuchanie telewizora nawet po kilkanaście godzin dziennie, szczególnie w weekendy, uniemożliwiające normalne mieszkanie i życie ). Nie ukrywam, że szukam kogoś niedrogiego i dość energicznego. Może ktoś tutaj na tym forum mógłby podać jakieś kontakty do prawników, z których usług sam korzystał i orientuje się z jakimi mniej więcej kosztami powinnam się liczyć. Sprawa byłaby prawdopodobnie tylko jednorazowa, ponieważ raczej nie zamierzam dochodzić swoich praw wobec tej sąsiadki przed sądem, także dlatego, że zachowanie tej kobiety budzi obawy czy jest w ogóle poczytalna. Uważam, że sprawa hałasowania jest zbyt trudna do udowodnienia, czasochłonna i kosztowna i nie mam na to najzwyczajniej sił i chęci, tym bardziej, że moje osobiste kilkukrotne interwencje u tej kobiety i na moją prośbę interwencja dzielnicowego nie odniosły prawie żadnego skutku. Chcę jeszcze jedynie spróbować skargi do administracji. Pismo do nich jestem w stanie przygotować nawet sama, ale właśnie zależy mi na późniejszym jego zredagowaniu, tak by było poprawne, w miarę możliwości obiektywne i stanowcze. A o złożenie chcę prosić, ponieważ mnie kosztowałoby to zbyt wiele nerwów, a osoba niezaangażowana emocjonalnie w moją sprawę, zawsze będzie bardziej obiektywna. Poza tym uważam, że będzie to też oznaczać, że traktuję sprawę poważnie.
Dziękuję za pomoc.
rosetta
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 7 kwi 2011, 04:16

Powrót do Prawo Wykroczeń

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron