Wezwanie do zaniechania naruszeń prawa

prawa autorów, patenty, prawo własności intelektualnej, znaki handlowe, umowy licencyjne, tajemnice handlowe, Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych ZAiKS

Wezwanie do zaniechania naruszeń prawa

Postprzez agnieszkas » Wt, 5 kwi 2011, 02:56

Witam
Proszę o poradę w kwestii uzywania logo firmy X. Otóz prowadze działalnosc gospodarcza współpracowałam z firma X która jest głownym dystybutorem na Polske produktów które sprzedawałam . Firma X postawiła mi ultimatum że zrywa ze mna umowe handlowa poniewaz wprowadziłam do sprzedazy podobne produkty ( do tej chwili byli sami na rynku polskim)i chyba do tego przywykli. Ja twardo odmówiłam bo to ja decyduje o tym czym będę handlowac . W efekcie firma X zabrała wszystkie wzorniki do danych produktów i wysłała mi pismo do zaprzestania uzywania logo w materiałach reklamowych , handlowych , www, w pomieszczeniach firmowych . Problemem jest to ze ja na magazynie mam jeszcze sporo ich towaru , który zakupiłam od nich i chyba do tego czasu moge sie posługiwac i logo i opisami produktów. ? Proponowałam firmie X jak zabierała wzorniki i pomoce handlowe zeby zabrała tez towar to sie Pan uśmiał i powiedział że to mój towar a nie w komisie ......Szok jak mozna traktowac klienta w tych czasach ,który robi niemałe obroty ...Z góry dziękuje za odpowiedz
agnieszkas
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Autorskie i Własności Przemysłowej

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron