Wyłudzenie art 186 kk

wykroczenia, naruszenia kodeksu drogowego, mandaty, kara nagany, grzywny, ograniczenia wolności,

Wyłudzenie art 186 kk

Postprzez calineczka1979 » Pt, 31 gru 2010, 16:07

Spraw takich jak moja jest wiele,ale ze względu na to że zupełnie nie wiem od czego zacząć proszę o jakiekolwiek porady co mam zrobić.. Dwa lata temu wzięłam pożyczkę od Pana (typ spod ciemnej gwiazdy) na ratowanie swojego interesu..Podpisałam jakieś dokumenty weksel czystą kartkę i ugodę która wtedy nie była jeszcze wypełniona..Była to kwota 3000zł kwotę spłaciłam w mięsięcznych ratach po 760 zł rat było10 dodatkowo wedle umowy jeszcze 3000zł niestety wczoraj dostałam z sądu że Pan domaga się zwrotu 40.000 zł bo na tyle opiewa weksel którego On nie zniszczył mało tego powypełniał teraz kartki które ja podpisałam te dwa lata temu Jest tam wiele nie zgodności daty nie zgadzające się ugoda podpisana 12.09.2009 (sobota) a przecież w sobotę biuro jest nie czynne..Błagam pomóżcie Mi nie wiem co mam robić,wydam wszystko co mam jeśli jest choć cień szansy że wygram sprawę jeśli wniosę odwołanie.Boję się ale dla mnie ta suma jest kosmiczna i tak naprawdę nie do spłaty bo nawet jeśli spłacę w ratach to odsetki są na 2% mięsiecznie więc kolejne 800zł miesięcznie.Koszty rozprawy 2800zŁ które tez ja muszę pokryć..Czy jest ktoś kto jest w stanie mi doradzić co mam zrobić?
calineczka1979
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Wykroczeń

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron