wezwanie przedegzekucyjne

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

wezwanie przedegzekucyjne

Postprzez Evelinaa1987 » Śr, 20 paź 2010, 11:16

Ma pytanie , w związku z tym , że przegrałam sprawę 2 instancji dostałam pismo aby w ciągu 7 dni zapłacić 4 tys zł tytułem zwrotu kosztów zastępstwa adwokackiego zasądzonych od wygranego bo w przeciwnym wypadku sprawa zostanie skierowana do postępowania egzekucyjnego i w związku z tym nasuwa mi się pytanie co jak tego nie zapłacę bo po prostu nie stać mnie ? i czy można to rozbić na jakieś raty jak tak to w jaki sposób ? i jak mam termin zapłaty do wtorku tj do 26.10.2010 to czy może się u mnie zjawić komornik w najbliższym czasie ? proszę o pilną odpowiedz :)
Evelinaa1987
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Śr, 20 paź 2010, 11:48

Koszty chyba zasądzono na rzecz (a nie do) wygranego ;)

Jeśli nie zapłacisz, to przypuszczalnie sprawa trafi do komornika, co spowoduje zwiększenie egzekwowanego roszczenia o koszty klauzuli, koszty zastępstwa w postępowaniu klauzulowym, koszty egzekucyjne, koszty zastępstwa w postępowaniu egzekucyjnym.

Skontaktuj się z autorem wezwania (osobiście, telefonicznie)- może zgodzi się na spłatę w ratach. Jest to wyłącznie jego dobra wola.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron