• Porady prawne
Euro-tax.pl

Brak potwierdzenia wykonania prac zleconych, a prawo do wyst

rejestrowanie i prowadzenie działalności gospodarczej, spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa, z o.o., akcyjna, przekształcanie, podział, łączenie spółek, czynności handlowe, prawo papierów wartościowych, uczestnictwo w obrocie gospodarczym, podmioty obrotu gospodarczego, spółdzielnie, fundacje i stowarzyszenia, umowy handlowe, umowa sprzedaży konsumenckiej, umowa komisu, umowy factoringu

Brak potwierdzenia wykonania prac zleconych, a prawo do wyst

Postprzez Kakol » Pt, 16 kwi 2010, 13:43

Zgodnie z umową… jaka mnie wiąże z zamawiają…cym, będę™ otrzymywać, po zakoń„czeniu miesią…ca, określone wynagrodzenie (stawka dzienna) za każdy dzień pracy. Podstawą do wystawienia faktury ma być wykaz czynności w poszczególnych dniach potwierdzony przez kierownika zespołu. Kierownik zespoł‚u odmówił‚ potwierdzenia tych wykazów. Stwierdził‚, źe z umowy jaką… on zawarł‚ z zamawiającym nie wynika taki obowią…zek. Jeżeli wystawię fakturę™ bez potwierdzonego wykazu czynnoś›ci, nie spełnią™ wymagaą„ określonych w umowie. Zamierzam wystąpić z pismem do zamawiającego, ale nie mam argumentów, które skłonił‚y by zamawiającego do rozwiązania problemu po mojej myśli (to jest – aby uzyskać‡ prawo do wystawienia faktury).
Kakol
 

Postprzez Kasia1973 » Pn, 17 maja 2010, 10:15

Ja tez mialam problem z pracodawca, i zglosilam sie w tej sprawie do kancelarii. Mieszkam w szamotulach, wiec najblizej bylo do poznania. To jest kancelaria MAJCHRZAK BRANDT I WSPÓLNICY SP.K.. Pomogli mi odzyskać zalegle wynagrodzenie, wiec mysle, ze w twojej kwestii tez pomoga, bo zajmuja sie miedzy innymi prawem pracy. Pzdr
Kasia1973
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Gospodarcze i Handlowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron