udzial sedziego

Postępowanie przed organami administracyjnymi m.in. nabywanie obywatelstwa, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, zmiana nazwiska, meldunek, pozwolenie na broń, skarga do sądu administracyjnego, decyzje administracyjne, a także prawo o ruchu drogowym, ochrona środowiska.

udzial sedziego

Postprzez sokrates » Pt, 29 maja 2009, 21:59

Czy udzial sedziego w skladzie SA/3 osoby, marzec 2008 r , przed wyrokiem TK o niewiazaniu sprawy kosztowi pomocy prawnej z czerwca 2008 r/ wydajacego Postanowienie o odmowie przyznania adwokata z urzedu jest zgodny z prawem , gdy jeden z tych sedziow bierze udzial w 2009 r w odrzuceniu skargi o wznowienie postepowania sadowego , takze w Sa / sklad 3 osobowy / .
Wniosek o adwokata byl z zaswiadczeniami o dochodach , ktore upowaznialy mnie do takiej pomocy , nie zlozylem wniosku o zwolnienie z kosztow / nie wiedzialem / a w dodatku kosztem byla jedynie oplata 30 zl .
Z innych kosztow bylem zwolniony.ustawowo. Uzasadnienia nie bylo , i nie mam postaw do zadnych zazalen , poniewaz sprawa nie jest jest kasacyjna .
Istnieje mozliwosc jeszcze raz wniesienia skargi na podstawie art 416 $2 , ale w moim wypadku sprawa sedziego jest niewyjasniona, Gdyby nie mogl uczestniczyć , to mam podstawy do wniesienia powtornie Skargi o wznowienie / sprawa cywilna . ubezp, spol/ .
Dzieki za informacje i rady
sokrates
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Administracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron