niby nie pracuje a pracuje

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

niby nie pracuje a pracuje

Postprzez BENKA9 » Cz, 28 maja 2009, 08:44

Pewna osoba zeznaje na policji,ze nie pracuje.Ja wiem,ze pracuje w lumpeksie od rana do wieczora.Jak to udowodnic?
BENKA9
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez laporteki » Cz, 28 maja 2009, 10:53

Zrobic zdjęcia jak stoi za ladą, kupić coś i poprosić o wystawienie rachunku- będzie musiała się na nim podpisać.
laporteki
 

Postprzez BENKA9 » Cz, 28 maja 2009, 11:32

serdecznie dziekuje za odpowiedz gorzej z rachunkiem watpie zeby w sklepach z uzywana odzieza mozna bylo uzyskac rachunek
BENKA9
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez laporteki » Pn, 1 cze 2009, 14:13

Rachunek albo KP (kasa przyjmie), jakiekolwiek potwierdzenie zapłaty muszą Ci wydać.
laporteki
 

Postprzez Jo_anna » Cz, 4 cze 2009, 07:02

I tu mogą zacząć się "schody". Kiedyś byłam w sytuacji że także musiałam coś udowodnić i wiązało się to ze zrobieniem zdjęć innej osobie. Policjant jednak przestrzegł mnie że osoba ta może oskarżyć mnie o prześladowania ponieważ nie mam uprawnień detektywistycznych. Zrezygnowalam i podałam w sprawie kilku świadków! Lepiej więc się upewnić.
Jo_anna
 


Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości