Brak karty miejskiej

Postępowanie przed organami administracyjnymi m.in. nabywanie obywatelstwa, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, zmiana nazwiska, meldunek, pozwolenie na broń, skarga do sądu administracyjnego, decyzje administracyjne, a także prawo o ruchu drogowym, ochrona środowiska.

Brak karty miejskiej

Postprzez chudy145 » Pn, 15 wrz 2008, 14:53

Mam pytanie, czy jezeli zlapie mnie kanar, powiem ze nie mam karty miejskiej i dowodu, on kaze mi wysiasc z autobusu, wysiade, on wezwie policje, policja bedzie chciala moje dane, a ja sie bede klucil ze nei wiem o co chodzi, ze stalem sobie spokojnie a dwóch kanarów do mnie podeszło i chcą coś odemnie, to co wtedy sie moze stac? moga mnie podac do sądu? a jezeli tak, to czy jest sznasa zebym wygral?
chudy145
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez pinkiboy » N, 21 wrz 2008, 13:25

Kolego żadasz aby na forum publicznym ktoś podpowiadał Ci jak bez szwanku łamac prawo.

To chyba jakas pomyłka?

Osobiscie czesto zdarza mi się sugerowac rózne nie całkiem "prawne " wybiegi" ale tylko w słusznej sprawie, aby pomóc ludziom, którzy jak się wydaje na to zasługują.

Ty zas zadajesz durnowate pytanie o bilety w tramwaju i jak sie wyłgac od kary.

Przede wszystkim mas zobowiązek podac zgodne dane personalne funkcjonariuszom Policji, za odmowe lub kłamstwo juz masz gwarantowane ukaranie przed kolegium (obecnie SG).
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska


Powrót do Prawo Administracyjne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron