Wymeldowanie

Postępowanie przed organami administracyjnymi m.in. nabywanie obywatelstwa, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, zmiana nazwiska, meldunek, pozwolenie na broń, skarga do sądu administracyjnego, decyzje administracyjne, a także prawo o ruchu drogowym, ochrona środowiska.

Wymeldowanie

Postprzez asiorka » N, 20 lip 2008, 19:29

Dzien dobry,
dstalismy w spadku po rodzicach mieszkanie ja z bratem. Jednak zadne z nas nie chce sie tam wprowadzic wiec postanowilismy je sprzedac. Brat mieszka z konkubina. Znalezlismy kupca na mieszkanie ale brat musi sie wymeldowac rzecz jasna i tutaj zaczyna sie moj problem. Jego konkubina nie chce go zameldowac u siebie bo twierdzi ze nie moze. ON chce abym zameldowala go u siebie z jego dzieckiem na pobyt staly. Czy jesli go zamelduja na stale u siebie i np po 2 miesiacach bede go chcial wymeldowac z pobuty stalego u siebie to czy musze mu zapewnic lokal zastepczy? jak sobie z tym poradzic. Brat twierdzi ze sie wymelduje jak jego konkubina dostanie rozwod ale ja nie jestem tego pewna.

Dziekuje z apomoc
asiorka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

wymeldowanie

Postprzez Darek » Wt, 29 lip 2008, 12:28

Obecnie można wymeldować się "donikąd".
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Administracyjne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron