służba cywilna!!!!

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

służba cywilna!!!!

Postprzez ona27 » Śr, 30 kwi 2008, 12:40

Jestem pracownikiem podlegającym pod ustawę o służbie cywilnej,pracuje tu już kilka lat i byłam zatrudniona pod panieńskim nazwiskiem a mój problem tkwi w tym że chciałabym wyjść zamąż za syna mojej kierowniczki ale zgodnie z ustawą o służbie cywilnej art.50 W służbie publicznej nie może powstać stosunek podległości służbowej między małżonkami oraz osobami pozostającymi ze sobą w stosunku pokrewieństwa do drugiego stopnia włącznie lub powinowactwa pierwszego stopnia oraz w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.
Czy musiałabym odejść z pracy? Prosze o pomoc.
ona27
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Mam dużą prośbę...

Postprzez Klarka » Pt, 2 maja 2008, 12:40

Dzień dobry, znalazłam Pani wątek przez przypadek w internecie. Mam taką dużą prośbę, ponieważ nigdzie nie mogę znajśc odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a konkretnie chodzi mi o pracę w służbie cywilnej w policji. Chciałabym wiedzieć jak to wszystko wygląda, a konkretnie słyszałam, ze na początku otrzymuje się status pracownika służby cywilnej, odbywa się jakąs służbę przygototwawczą - jak ona wygląda? później są jakies egzaminy - czy są one trudne, gdzie one się odbywają? Następnie jest jakies mianowanie i otrzymuje się pierwszy stopień w SC, a jest ich 9 z tego co wyczytałam. Mam jeszcze pytanie jakie są mniej więcej zarobki na początku? Nie mam pojecia o tych sprawach więc bardzo prosiłabym o jakies informacje. Z góry dziękuję.
Serdecznie pozdrawiam!
Klarka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron