podwyższenie wysokości alimentów przez sąd

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

podwyższenie wysokości alimentów przez sąd

Postprzez goarik » Pt, 11 kwi 2008, 12:21

alimenty
Witam!mam teraz sprawe o zmienszeniu alimentow na syna 19latka,wlasnie wygralem sprawe o uchyleniu alimentow na ex zone,i w tym czasie matka syna,t.e byla zona,jako pelnomocnik syna,wniesla o podwyszenie alimentow na kwote 200zl,co sad okregowy uchylil na jej rzecz alimentow.czy sad moze powysic alimenty na syna?moja sytuacja zmienila sie tym ze urodzilo mi sie druga corka,mam 2 corki i zone ne pracujacej
goarik
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Hmmm

Postprzez pinkiboy » N, 13 kwi 2008, 18:37

Twój post został napisany albo w totalnym pośpiechu albo pod wpływem alkoholu czy też innie podobnie działającego środka. Tak czy owak niezbyt dużo z niego rozumiem. Może ktoś pojął o co chodzi - ja niestety nie na tyle aby móc pomóc.
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez goarik » Pn, 14 kwi 2008, 19:58

tlumacze,mam zlozony 2 sprawy o zmnieszeniu alimentow na syna oraz uchylenie alimentow na byla zone,sprawa o uchyleniu alimentow wygralem,zapadl wyrok.uchylili mi 200zl na ex zone,no i teraz mam sprawe o zmnieszeniu alimentow na syna 19latka,a byla zona wniesla o podwyszenie alimentow na syna,uzasadniajac ze mam na 200zl wiecej pieniedzej,bo nie musze lozyc na utrzymanie ex zonie.czy sad moze zwiekszyc alimenty?
goarik
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Pn, 14 kwi 2008, 21:48

Teoretycznie może.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron