Spowodowałam wypadek

wykroczenia, naruszenia kodeksu drogowego, mandaty, kara nagany, grzywny, ograniczenia wolności,

Spowodowałam wypadek

Postprzez gonnia20 » Śr, 9 kwi 2008, 20:34

2 tygodnie temu jechałam i w padłam w poślizg było ślisko ale warunki atmosferyczne były dobre.pomimo tego dachowałam. Jechała ze mną koleżanka i kolega.Nikt nie miał zapiuętych pasów. Koleżanka wypadła z samochodu i ten ją przygniótł . trafiła do szpitalam na 4 dni z poparzeniem ręki 3 stopnia i potłuczeniami.Ale już wszystko jest dobrze .Koledze nic się nie stało. ja nie byłam pod wpływem żadnych środków. Policjia powiedziała żę będe miała sprawe w sądzie grodzkim . Przyszło mi pismo żę rozpoczeło się dochodzenie o przestępstwie z artykułu 177$1 KK co mi grozi.Dodam jeszcze że jestem młodym kierowcą prawo jazdy mam od 3 miesięcy. Brdzo prosze mi pomóc.
gonnia20
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez gonnia20 » Śr, 9 kwi 2008, 20:38

Przy badaniu technicznym napisano lód nie posypana nawirzchnia. Nie pamiętam z jaką prędkością jechałam kolega twierdzi że kołom 80 km droga była pusta i prosta nie była to droga główna ograniczenie do 90 km/h
gonnia20
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Cz, 10 kwi 2008, 23:23

Do 3 lat pozbawienia wolności przewiduje wymieniony przez Ciebie przepis.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Wykroczeń

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron