remont a opłaty czynszowe

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Remont a opłaty czynszowe

Postprzez AndyS » Śr, 12 gru 2007, 00:13

Witam. Mam następujacy problem i szukam pomocy. W zeszłym roku w moim komunalnym mieszkaniu przeprowadzano remont podłogi. W trakcie remontu okazało sie że konstrukcja nośna jest spróchniała i trzeba zrobić nową. Remont zamiast przewidywanych 7 dni trwał 3,5 miesiąca. Przez ten czas nie było absolutnie możliwości użytkowania lokalu więc mieszkałem u rodziców. W zwiazku z tą sytuacją napisałem do administratora podanie o anulowanie czynszu za ten okres (3 miesiące). I przez wiele miesięcy moja sprawa jest rozpatrywana (czytaj przetrzymywana) a potem dostaję powiadomienie o niemożliwości rozpatrzenia i zostaje skierowany dalej a właściwie "wyżej". W końcu otrzymałem odmowę po kolejnym odwołaniu się do Urzędu Miasta + instrukcję - Proszę do Sądu. W miedzyczasie powstały odsetki od niezapłaconego za 3 miesiące czynszu (może to błąd ale wpłaconych pieniędzy nigdy nie mozna odzyskać od Gminy). Co mam dalej robić. Czuję się oszukany na sporą kwotę + odsetki za świadczenie (najem) którego nie otrzymałem nie ze swojej winy.
AndyS
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: remont a opłaty czynszowe

Postprzez kinia89 » Wt, 16 lis 2021, 21:43

Ja właśnie musiałabym też wyremontować swoje mieszkanie. Z właścicielami już praktycznie wszystko obgadałam, także teraz mogę już działać. Póki co planuje tutaj https://sklepmo.pl/product-pol-758-KING ... 6x180.html dokonać zakupu paneli winylowych etc.
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości