poszukuję prawnika

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

poszukuję prawnika

Postprzez clio » Pn, 12 lis 2007, 23:11

poszukuję prawnika z okolic Katowic, specjalizującego się w sprawach budowlanych- niesolidna firma budowlana nie chce poprawić istotnych usterek
clio
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: poszukuję prawnika

Postprzez kinia89 » Śr, 5 sty 2022, 17:20

Taka jest prawda, że gdzie by się nie oglądnąć, to ta umowa jest potrzebna. Chociażby ile wkoło dokumentów jest do stworzenia itd. A każdy regulamin, umowa, czy inne rzeczy muszą być racjonalnie napisane. Dlatego warto zgłosić się do prawnika, który wie przykładowo jak napisać coś takiego jak umowa o zachowaniu poufności, czy inne pismo.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: poszukuję prawnika

Postprzez assa » Pt, 7 sty 2022, 12:02

Sprawa nie jest prosta, bo dobry adwokat piaseczno to jedno, ale też musi Wam pasować lokalizacja i dojazd do niego. Ja to rozumiem, dlatego mam wrażenie, że powinniście pomyśleć o kimś, kto Wam blisko siebie też prawnika poleci. To będzie odpowiedzialnym podejściem.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: poszukuję prawnika

Postprzez keon.luettgen » Śr, 9 mar 2022, 12:29

Też miałam taki problem. Ekipa budowlana nie do końca się postarała, wzięli pieniądze i nie chcieli wykonać żadnych poprawek. Na szczęście koniec końców udało nam się dogadać. Mam nadzieję, że i tobie uda się tę sprawę rozwiązać. Powodzenia!
keon.luettgen
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 9 mar 2022, 11:48
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron