Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa może prawnie regulować temperaturę w mieszkaniach

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa może prawnie regulować temperaturę w mieszkaniach

Postprzez jacek1971 » Cz, 8 lis 2007, 17:30

Witam
Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa może prawnie regulować temperaturę w mieszkaniach gdzie są zamontowane podzielniki ciepła na grzejnikach ?
Wstawiając dodatkowo gdzieś w bloku czujniki temperatury (coś w rodzaju termostatu) które zmniejszają, bądz zwiekszają tęperaturę grzejników zależnie od temperatury na podwórku.
Mam rogowe mieszkanie i cięgle jest w nim zimno, a grzejnik w łazience prawie cały czas jest zimny. Był odpowietrzany 2 razy przez pracowników spółdzielni i 3 razy robiłem to sam. Po 2 dniach bardzo słabego grzania znowu jest lodowaty.
Nie mogę sam sobie ustawić wyższej temperatury grzejników, a dziecko ciągle jest przeziębione i pranie nie chce schnąć.
Co mam robić w takim przypadku ???
jacek1971
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Cz, 8 lis 2007, 21:58

Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa może prawnie regulować temperaturę w mieszkaniach gdzie są zamontowane podzielniki ciepła na grzejnikach ?
Wstawiając dodatkowo gdzieś w bloku czujniki temperatury (coś w rodzaju termostatu) które zmniejszają, bądz zwiekszają tęperaturę grzejników zależnie od temperatury na podwórku.


Jeżeli decyzję o zamontowaniu i użytkowaniu tych urządzeń podjęły odpowiednie organy spółdzielni w ramach swych kompetencji, to czemu nie...

Co mam robić w takim przypadku ???


Na początek domagać się rozwiązania problemu od organów spółdzielni.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez jacek1971 » Pt, 9 lis 2007, 10:50

Przepraszam, okazało się że te "TERMOSTATY" zakładało Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w moim mieście. Dziś znowu odpowietrzali mi grzejniki.
jacek1971
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron