pozbawienie praw rodzicielskich i alimenty

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

pozbawienie praw rodzicielskich i alimenty

Postprzez PAPI » Pt, 31 sie 2007, 21:24

Witam

Zlożyłam wniosek o pozbawienie praw. Moje pytanie brzmi: czy w sytuacji gdy ojciec nie widuje dziecka i kompletnie sie nim nie interesuje to postepowanie bedzie sprawniejsze? Dodam ze dziecko ma 13 m-cy wiec chyba nie ma tu mowy o jakimś psychologu.

Zlozylam rowniez pozew o podwyzszenie alimentow. W pozwie umieściłam informacje o tym ze pozwany ma auto i zniego korzystacodziennie do wlasnych celów. Problemem jest tylko to ze auto "dała" mu konkubiny matka i zapewne jest na nia pisane. Jako alimenciarz wie, ze trzeba miec wszystko ale jakby tego nie bylo. Czy sad wezmie to pod uwage? czy ewentualnie mozna pprzedstawic swiadka na to iz on uzywa tego auta? czy wogole jest sens.
Czlowieka stac na utrzymanie auta a na wlasne dziecko nie ma........wrrrrr ja juz nie wiem co robic

dziekuje
PAPI
 

Postprzez kier_as » So, 1 wrz 2007, 00:24

Sądzę zę jak samolotem tesciowej będzie se latał to tez mu nic nie zrobisz:)
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez PAPI » So, 1 wrz 2007, 14:22

hahaha

no ale ogolnie wiadomo ze tacy frajerzy maja wszystko ale jakby tego nie bylo. Wiec taka informacja choc troszke pomoze...bo oczywiscie nie udowodnie tego ale wiem ze frajer auto ma:P wielu jest takich lewusow, ktorzy zapisują wszystkim innym aby komornik nie mial z czego sci.ągac
PAPI
 

Postprzez taganka » N, 2 wrz 2007, 15:50

Witam

Zlożyłam wniosek o pozbawienie praw. Moje pytanie brzmi: czy w sytuacji gdy ojciec nie widuje dziecka i kompletnie sie nim nie interesuje to postepowanie bedzie sprawniejsze? Dodam ze dziecko ma 13 m-cy wiec chyba nie ma tu mowy o jakimś psychologu.

Zlozylam rowniez pozew o podwyzszenie alimentow. W pozwie umieściłam informacje o tym ze pozwany ma auto i zniego korzystacodziennie do wlasnych celów. Problemem jest tylko to ze auto "dała" mu konkubiny matka i zapewne jest na nia pisane. Jako alimenciarz wie, ze trzeba miec wszystko ale jakby tego nie bylo. Czy sad wezmie to pod uwage? czy ewentualnie mozna pprzedstawic swiadka na to iz on uzywa tego auta? czy wogole jest sens.
Czlowieka stac na utrzymanie auta a na wlasne dziecko nie ma........wrrrrr ja juz nie wiem co robic

dziekuje

1/Jak uzasadnilas pozew o pozbawienie ojca praw rodzicielskich?
2/ Na czym bardziej Ci zalezy...na alimentach, czy dokopaniu frajerowi ( jak go nazywasz )?
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron