pozwanie prezydenta

interpretacja konstytucji, zasady naczelne RP, prawa i obowiązki obywateli

Postprzez taganka » Pt, 29 cze 2007, 23:14

.
Przeanalizuj na spokojnie, a w przyszłosci dokładnie czytaj innych i pomysl zanim odpiszesz:)



Wydaje mi się,ze jesteś w błedzie,bo to była odpowiedż na pytanie "skąd taki pomysł?"


Obawiam się, że znów brak zrozumienia. Widzisz ja czytam jako osoba trzecia, a wiec patrzę na to co oboje piszecie jak również, co i PO CZYM zostało napisane. Ty czytasz chyba tylko siebie.
To tylko takie Wasze potyczki słowne, ale gdy piszesz na pytanie "skąd taki pomysł, że popieram Ciebie jako nieudacznika" iz intuicja Ci to mówi to oceniłeś siebie jako nieudacznika.
Jesli to ja żle rozumię słowa Taganki, niniejszym Taganko prosze o sprostowanie:)


jak wyzej kier_as :))
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Pt, 29 cze 2007, 23:19

[quote].
Przeanalizuj na spokojnie, a w przyszłosci dokładnie czytaj innych i pomysl zanim odpiszesz:)



Wydaje mi się,ze jesteś w błedzie,bo to była odpowiedż na pytanie "skąd taki pomysł?"


Obawiam się, że znów brak zrozumienia. Widzisz ja czytam jako osoba trzecia, a wiec patrzę na to co oboje piszecie jak również, co i PO CZYM zostało napisane. Ty czytasz chyba tylko siebie.
To tylko takie Wasze potyczki słowne, ale gdy piszesz na pytanie "skąd taki pomysł, że popieram Ciebie jako nieudacznika" iz intuicja Ci to mówi to oceniłeś siebie jako nieudacznika.
Jesli to ja żle rozumię słowa Taganki, niniejszym Taganko prosze o sprostowanie:)


jak wyzej kier_as :))[/quote]

to nieznaczy,że macie rację
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » N, 1 lip 2007, 22:35

tak jak poprzednicy(np:...,...,..) długo myślisz
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez taganka » N, 1 lip 2007, 23:15

tak jak poprzednicy(np:...,...,..) długo myślisz


O!! Pomoglo ( wdech- wydech ) juz nie jestem Karolem ani behamotem ( czy jak mu tam ) no no widzisz jak to pomaga! Przez noc moze jeszcze deko rozumku wlezie do malej makoweczki:)
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Konstytucyjne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron