ZNIESLAWIENIE

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

ZNIESLAWIENIE

Postprzez PAPI » So, 31 mar 2007, 22:31

Kochanka mojego bylego meza napisalami w smsie ze jestem gruba i paskudna. Odgryzlam sie jej i nazwalam ja w smesie szmatka. odgrazala sie ze pojdzie z tym do sadu. O ile sie orientuje to przegralaby z tego wzgledu iz ona zaczela to wszystko obrazajac moja osobę. A moze się mylę??Pozatym osoba ta opowiadala innym ze sie puszczam. Mialabym swiadka ale ze slyszenia tzn. kochanka mego bylego opowiadala to kuzynce osoby ktora mi to przekazala. Czy taki swiadek jest wiarygodny i w razie czegomoge go wezwac na rozprawe?? jakie mam szanse . Wogole jak to widzicie.
Dziekuje za odpowiedz
PAPI
 

Zniesławienie

Postprzez pinkiboy » N, 1 kwi 2007, 11:19

A czy z takimi bzdurami jak waśnie dwóch kobiet nazywających się wzajemnie w różny ciekawy i mniej ciekawy sposób warto latać do sądu? I co to za klimaty: mój były, jego kochanka, itp. Ktokolwiek taka sprawę wygra, o ile oczywiście sąd zechce rozptrywac takie waśnie, niekomu nie przyniesie to ani chwały ani pieniędzy. Bzdury
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez Papi » N, 1 kwi 2007, 11:27

ja nie latam po sadach z takimi debilnymi rzeczami to jego konkubina jak wolisz tak ja nazwe ma nierowno pod sufitem:))Ja z takimi debilstwami do sadu napewno sie nie wybieram
Papi
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

ok

Postprzez pinkiboy » N, 1 kwi 2007, 11:37

W takim razie "konkubinę" proponuje zbyć milczeniem.
Pozdrawiam niewątpliwie Sliczną Panią!
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez Papi » N, 1 kwi 2007, 14:21

zbywam ale coz ta upierdliwa baba sie do mnie doczepila nie wiem sama dlaczego

Pozdrawiam
Papi
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez taganka » So, 23 cze 2007, 23:50

haha ale magielek;-)
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez laporteki » N, 24 cze 2007, 11:09

życie
laporteki
 

Postprzez kier_as » N, 24 cze 2007, 14:52

Papi mam istotne pytanie? Czy jestes gruba i paskudna jak pisze szmatka czy tez twoje odbicie w lustrze jest piekne jak sama napisalas? To dosc istotne w perspektywach dalszych planow na zycie:)
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » N, 24 cze 2007, 19:59

Papi mam istotne pytanie? Czy jestes gruba i paskudna


Wygląda na to że trochę za bardzo zapatrzyłeś się na tytuł wątku... Poza tym nie bardzo wiem jaki to ma związek z tematem (może lepiej nie tłumacz).

Proszę abyś nieco bardziej dbał o poziom merytoryczny swych wypowiedzi. Ta akurat była raczej mało błyskotliwa.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » N, 24 cze 2007, 20:08

Dred jesli połaczysz ten temat z pozostałymi pipi to moze załapiesz o co biega
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Następna strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron