jakie powinnam otrzymać wynagrodzenie w sytuacji...

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

jakie powinnam otrzymać wynagrodzenie w sytuacji...

Postprzez bubi » Pt, 25 maja 2007, 23:00

Pracuję w sklepie mięsnym jako ekspedientka w małym sklepie. Właściciel wprowadza zmiany dotyczące czasu pracy i płacy. Moje godziny pracy mają teraz przedstawiać się następująco:od poniedziałku do piątku po 9 godz. dziennie a w soboty - 8 godz. Pracodawca nie zamierza udzielać mi wolnych dni w zamian za godziny nadliczbowe. Oczywiście moje wynagrodzenie stanowi najniższa płaca krajowa tj. 675zł netto. W jakiej wysokości odprowadzane są podatki od godzin nadliczbowych? Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś kompetentny pomógł mi obliczyć należne mi wynagrodzenie za okres nadchodzącego miesiąca. W jakiej kwocie powinnam otrzymać wynagrodzenie na rękę za czerwiec. Nie jestem w pełni przekonana czy moje obliczenia są zgodne z obowiązującymi aktualnie przepisami. Proszę o szczegółowe obliczenia. Za pomoc z góry serdecznie dziękuję!
bubi
bubi
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości